Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Obowiązek noszenia maseczek w klinikach i aptekach InviMed

Obowiązek noszenia maseczek w klinikach i aptekach InviMed

W związku ze zniesieniem pandemii większość obostrzeń została wycofana. Jednak decyzja o trwającym stanie zagrożenia epidemicznego na terenie całej Polski nadal obowiązuje noszenie maseczek w miejscach działalności leczniczej oraz w aptekach.

WAŻNE

Ze względu na bezpieczeństwo pacjentów oraz personelu na terenie wszystkich klinik oraz aptek InviMed obowiązuje noszenie maseczek. Obowiązek ten dotyczy zarówno Pacjentów, jak i pozostałych osób przebywających na terenie placówek.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych