Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

NOWOŚĆ! Nieinwazyjne badanie genetyczne zarodków - Embrace

NOWOŚĆ! Nieinwazyjne badanie genetyczne zarodków - Embrace

Z przyjemnością informujemy, że InviMed jako pierwsza w Polsce klinika leczenia niepłodności wprowadziła nieinwazyjne badanie genetyczne zarodków Embrace.

"Badanie genetyczne zarodków Embrace to innowacja, która otwiera nowe możliwości w nieinwazyjnym testowaniu nieprawidłowej liczby chromosomów (aneuploidia) zarodków w technologiach wspomaganego rozrodu" - mówi dr n. wet. Ricardo Faundez - Dyrektor ds. Embriologii w Klinikach Leczenia Niepłodności Invimed.

Nieinwazyjny sposób jest możliwy ponieważ nasi embriolodzy do przeprowadzenia badania pobierają próbki z podłoża hodowlanego, które zawiera DNA pochodzenia zarodkowego. Wykorzystują w ten sposób naturalny proces towarzyszący rozwojowi zarodka podczas procedury in vitro – uwalnianie wolnego DNA do płynu otaczającego zarodek.

Na podstawie wyników badania genetycznego zarodków Embrace rozpoznaje się zarodek prawidłowy (euploidalny). Poza tym lekarz prowadzący procedurę in vitro rekomenduje parze, starającej się o dziecko, który zarodek powinien być poddany transferowi jako pierwszy, ponieważ ma najwyższy potencjał rozwojowy i implantacyjny.

"W ten sposób możemy zwiększyć skuteczność leczenia in vitro oraz zmaksymalizować szansę na prawidłową ciąże i urodzenie zdrowego dziecka. A to jest najważniejsze w klinikach leczenia niepłodności InviMed" - dodaje dr Faundez.

Obecnie badanie genetyczne zarodków Embrace wykonujemy w 4 klinikach InviMed: Wrocław, Warszawa Mokotów, Warszawa Praga, Poznań i Katowice. Wkrótce dołączy do nich ośrodek w Gdyni.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat pierwszego w Polsce genetycznego badania zarodków Embrace zapraszamy do lektury artykułu

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych