Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Lubuski program dofinansowania in vitro zrealizuje w całości InviMed Poznań!

Lubuski program dofinansowania in vitro zrealizuje w całości InviMed Poznań!

Klinika InviMed w Poznaniu została jedynym operatorem „Programu polityki zdrowotnej „Leczenie niepłodności metodą zapłodnienia in vitro dla mieszkańców województwa lubuskiego w 2020 roku”. Z dofinansowania będzie mogło skorzystać więcej par niż w roku poprzednim. 

Zapraszamy do kontaktu!

Jeśli szansę na dziecko może Wam dać in vitro i jesteście mieszkańcami woj. lubuskiego, zapraszamy na wizytę kwalifikacyjną do programu. Wystarczy zadzwonić pod numer: 500 900 888 i zgłosić chęć uczestnictwa. Wizyty kwalifikacyjne będą umawiane na podstawie listy tworzonej przez konsultantów Infolinii InviMed.

Kwota dofinansowania programu polityki zdrowotnej „Leczenie niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego in vitro dla mieszkańców województwa lubuskiego w 2020 roku” wynosi 499 000 zł. Program zakłada dofinansowanie około 100 procedur in vitro, w przypadku niewykorzystania wszystkich środków, realizator będzie miał możliwość zwiększenia liczby procedur.

Lubuski program dofinansowania in vitro w InviMed

Wojewódzki program dofinansowania in vitro działa od października 2018 roku. Do jego realizacji w 2020 roku, podobnie jak w roku poprzednim, wybrano klinikę InviMed Poznań.

- Jest nam niezmiernie miło, że władze województwa, po raz kolejny obdarzyły naszą klinikę takim zaufaniem. Jesteśmy dumni, że w poprzedniej edycji programu wykazaliśmy wysoką skuteczność leczenia, ale też bardzo dobrą organizację. Cieszymy się, że w 2020 roku Urząd przeznaczył na program znacznie więcej środków, dzięki czemu będziemy mogli pomóc jeszcze większej liczbie par spełnić swoje marzenie o dziecku – mówi Beata Pawłowska, dyrektor kliniki InviMed w Poznaniu.

Sprawdź szczegóły kwalifikacji do Programu dofinansowania in vitro dla mieszkańców województwa lubuskiego >>>

Informację o konferencji prasowej, na której podpisano umowę między Urzędem a InviMed znajdziecie w artykule: W Lubuskiem po raz trzeci ruszył program in vitro.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.