Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
lek. med.

Wojciech Rawski

Specjalista ginekolog-położnik, Specjalista endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości

Wojciech Rawski to lekarz kompetentny, rzetelny, o wysokiej kulturze osobistej. Nieustannie poszerza wiedzę medyczną – aktualnie specjalizant endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości. Skupiony na postawieniu diagnozy i wdrożeniu skutecznej terapii, która w zależności od konkretnego przypadku, prowadzi do naturalnego poczęcia lub uzyskania ciąży z pomocą inseminacji lub in vitro. Posiada duże doświadczenie w zabiegach endoskopowych. Wykonuje histeroskopie zabiegowe i diagnostyczne.
Umów wizytę
Wojciech Rawski
Godziny przyjęć

Wtorek 08:30 - 13:30

Czwartek 08:30 - 13:30

Biografia

Edukacja:

2017- 2021 – specjalizant z endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości.
2009-2016 specjalizacja z ginekologii i położnictwa.
2008-2009 – Szkoła Główna Handlowa, Studia Podyplomowe "Zarządzanie Zakładami Opieki Zdrowotnej".
2002-2008 – Warszawski Uniwersytet Medyczny, Wydział Lekarski.

Języki:

  • ukraiński
  • rosyjski
  • polskiDoświadczenie zawodowe i praca kliniczna:

Od stycznia 2019 roku współpracuję z kliniką leczenia niepłodności InviMed w Warszawie. 
Od 2009 roku jestem członkiem zespołu I Kliniki Położnictwa i Ginekologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. W. Orłowskiego w Warszawie.

Swoją pracę lubię, gdyż wymaga skrupulatności i myślenia, nie jest monotonna, bywa twórcza, daje niesamowite poczucie satysfakcji oraz możliwość niesienia pomocy pacjentom. Zdaję sobie sprawę z tego, że brak możliwości posiadania potomstwa jest narastającym problemem dzisiejszych czasów. Jednak osiągnięcia medycyny potrafią sprawić, iż na świecie pojawi się długo wyczekiwane dziecko. Pragnę swoją wiedzą i umiejętnościami zwiekszyć szansę osób dotkniętych niepłodnością na rodzicielstwo.

Członkostwo w towarzystwach naukowych:
PTKiPSM – Polskie Towarzystwo Kolposkopii i Patofizjologii Szyjki Macicy
Zainteresowania i hobby:
Moje zainteresowania zawodowe obejmują: niepłodność, operacje endoskopowe, histeroskopię diagnostyczną i zabiegową, laparoskopię diagnostyczną i zabiegową, operacje na przydatkach i macicy.
Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych