Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
dr n. med.

Witold Malendowicz

Specjalista urolog, androlog kliniczny

Umów wizytę
Witold Malendowicz
Godziny przyjęć

Wtorek 09:30 - 13:00

Biografia

Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:

1999 rok – praktyki lekarskie w leprozorium Jeevodaya (Indie) – 1 miesiąc, wolontariat.

Październik 2002 – wrzesień 2003 lekarz medycyny-stażysta, Szpital ZOZ Nowe Miasto, ul. Szwajcarska 3, Poznań.

Październik 2003 – październik 2007 – Studium Doktoranckie w Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Katedra i Klinika Urologii.

Od lutego 2004 rozpoczęte studia specjalizacyjne z urologii – Katedra i Klinika Urologii Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Od stycznia 2008 kontynuacja studiów specjalizacyjnych w ramach rezydentury w Katedrze i Klinice Urologii i Onkologii Urologicznej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu (dawniej Katedra i Klinika Urologii Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu).

Doktorat:

10-10-2007 Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, na podstawie rozprawy Heterogenność płatów prostaty szczura w odniesieniu do ekspresji genów leptyny i izoform jej receptora. Implikacje kliniczne. – promotor – prof. dr hab. Zbigniew Kwias (z wyróżnieniem),

19-06-2008 Nagroda Polskiego Towarzystwa Urologicznego im. Prof. Tadeusza Krzeskiego za najlepszy doktorat urologiczny w 2007 roku.

Członkostwo w towarzystwach naukowych:

Członek Europejskiego Towarzystwa Urologicznego (Fellow of European Board of Urology- FEBU)

Polskiego Towarzystwa Urologicznego PTU

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych