Tak dla in vitro
Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
dr n. med.

Sylwia Stróżyk

Dietetyk kliniczny

Dr n. med. Sylwia Stróżyk posiada 10 letnie doświadczenie jako dietetyk kliniczny. W tym czasie pomogła wielu pacjentom poprawić swój stan zdrowia poprzez właściwą dietę i zdrowe odżywianie. Specjalizuje się w żywieniu w otyłości, insulinooporności, cukrzycy, chorobach tarczycy oraz posiada bogatą wiedzę na temat diety propłodnościowej.

Sylwia Stróżyk jest autorką wielu poradników żywieniowych oraz współautorką książek  z zakresu dietetyki. Prowadzi  szkolenia, warsztaty i wykłady, zarówno dla pacjentów jak i specjalistów (dietetyków, lekarzy, personelu medycznego) z żywienia i edukacji w różnych jednostkach chorobowych. Jest osobą ciepłą, zawsze uśmiechniętą, z dużymi pokładami empatii. Do każdego pacjenta podchodzi w sposób indywidualny i holistyczny.

Umów wizytę
Sylwia Stróżyk
Godziny przyjęć

Środa 15:30 - 17:30

Biografia

Edukacja:

Doktor nauk medycznych, Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Swój przewód doktorski poświęciła badaniom nad wpływem skrobi opornej na glikemię poposiłkową w cukrzycy typu 1.

Magister dietetyki, Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Magister kosmetologii, Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:

Nauczyciel akademicki w Katedrze i Klinice Chorób Wewnętrznych i Diabetologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Dietetyk kliniczny w Szpitalu Miejskim im. F. Raszei w Poznaniu.

Jest współautorką książek: „Dietetyka kliniczna”, „Nowoczesne leczenie cukrzycy. Leki inne niż insulina” oraz „Cukrzyca typu 2. Przewodnik dla chorych”.

Członkostwo w towarzystwach naukowych:
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Badań nad Cukrzycą
Chcesz być na bieżąco?

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych


Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych