Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
dr n. med.

Sylwia Stróżyk

Dietetyk kliniczny

Dr n. med. Sylwia Stróżyk posiada 10 letnie doświadczenie jako dietetyk kliniczny. W tym czasie pomogła wielu pacjentom poprawić swój stan zdrowia poprzez właściwą dietę i zdrowe odżywianie. Specjalizuje się w żywieniu w otyłości, insulinooporności, cukrzycy, chorobach tarczycy oraz posiada bogatą wiedzę na temat diety propłodnościowej.

Sylwia Stróżyk jest autorką wielu poradników żywieniowych oraz współautorką książek  z zakresu dietetyki. Prowadzi  szkolenia, warsztaty i wykłady, zarówno dla pacjentów jak i specjalistów (dietetyków, lekarzy, personelu medycznego) z żywienia i edukacji w różnych jednostkach chorobowych. Jest osobą ciepłą, zawsze uśmiechniętą, z dużymi pokładami empatii. Do każdego pacjenta podchodzi w sposób indywidualny i holistyczny.

Umów wizytę
Sylwia Stróżyk
Godziny przyjęć

Środa 15:30 - 17:30

Biografia

Edukacja:

Doktor nauk medycznych, Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Swój przewód doktorski poświęciła badaniom nad wpływem skrobi opornej na glikemię poposiłkową w cukrzycy typu 1.

Magister dietetyki, Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Magister kosmetologii, Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:

Nauczyciel akademicki w Katedrze i Klinice Chorób Wewnętrznych i Diabetologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Dietetyk kliniczny w Szpitalu Miejskim im. F. Raszei w Poznaniu.

Jest współautorką książek: „Dietetyka kliniczna”, „Nowoczesne leczenie cukrzycy. Leki inne niż insulina” oraz „Cukrzyca typu 2. Przewodnik dla chorych”.

Członkostwo w towarzystwach naukowych:
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Badań nad Cukrzycą
Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych