Tak dla in vitro
Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
lek. med.

Piotr Dzigowski

Specjalista urolog, androlog kliniczny

Lekarz, przed którym urologia i andrologia nie mają tajemnic. Ma znakomity kontakt z pacjentami, co udowadnia nie tylko podczas indywidualnych konsultacji, ale także podczas warsztatów „Męskie sprawy” cyklicznie organizowanych w klinice InviMed Warszawa. Specjalista z ogromną wiedzą i doświadczeniem w leczeniu niepłodności męskiej. Jeden z nielicznych certyfikowanych andrologów klinicznych w Polsce. Jeśli starasz się o dziecko i masz już za sobą badanie nasienia, skonsultuj wynik z doktorem Dzigowskim.
Umów wizytę
Piotr Dzigowski
Godziny przyjęć

Poniedziałek 14:40 - 18:00

Wtorek 08:40 - 14:40

Czwartek 15:00 - 19:00

Biografia

Edukacja:

1997 r. - Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego

2005 r. - Asystent Kliniki Urologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego,

2010 r. - specjalista urolog, FEBU (Fellow of the European Board of Urology) 

Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:

W Klinice Urologii WUM problemem operacyjnego leczenia pierwotnej i wtórnej azoospermii zainteresował mnie, nieżyjący już Profesor Maciej Czaplicki. Początkowo wraz z nim, później już samodzielnie wykonywałem te zabiegi. Zainteresowanie andrologią było kolejnym etapem rozwoju specjalizacyjnego.

Obecnie zajmuję się szeroko pojętą andrologią, leczeniem niepłodności męskiej, ze szczególnym uwzględnieniem operacyjnych, laparoskopowych i klasycznych, metod leczenia zaburzeń płodności. Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe w urologii ogólnej, onkologicznej i czynnościowej. Moją drugą pasją jest urologia operacyjna, a zwłaszcza zabiegi z zakresu chirurgii rekonstrukcyjnej i plastycznej układu moczowego i narządów płciowych. Wszystkie te umiejętności wykorzystuję, by pomagać moim Pacjentom w InviMed.

Zainteresowania i hobby:
Zapalony motocyklista, uczestnik dorocznych charytatywnych rajdów The Distinguished Gentleman's Ride, mających na celu budowanie świadomości w zakresie profilaktyki raka prostaty oraz zdrowia psychicznego mężczyzn.
Chcesz być na bieżąco?

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych