Tak dla in vitro
Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
mgr

Paulina Świerczyk

Położna, Koordynator Opieki Medycznej

Paulina Świerczyk z dziedziną niepłodności związana jest od 3 lat i jest to obszar, który zawsze ją interesował. Doświadczenie zdobywała już podczas 5 letnich studiów na kierunku położnictwo odbywając praktyki na oddziałach: położniczym, ginekologicznym, endokrynologicznym oraz neonatologii. W swojej codziennej pracy stara się do każdej pary podejść w sposób indywidualny i zawsze z empatią. Na każdym etapie leczenia jest do ich dyspozycji. Gotowa doradzić, wysłuchać i wytłumaczyć problem z jakim się zmagają. Pacjenci czują, że są otoczeni najlepszą opieką, czemu nie raz dawali wyraz.
W wolnych chwilach uwielbia poznawać i eksplorować nowe miejsca.
Paulina Świerczyk

Biografia

Edukacja:

2018-2020 - Uniwersytet im Karola Marcinkowskiego w Poznaniu-Wydział Nauk o Zdrowiu-Położnictwo (studia magisterskie)
2015-2018 - Uniwersytet im Karola Marcinkowskiego w Poznaniu-Wydział Nauk o Zdrowiu-Położnictwo (studia licencjackie)


Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:

2020-obecnie - Koordynator opieki medycznej w klinice InviMed Poznań

Zainteresowania i hobby:

W wolnym czasie bardzo lubi odwiedzać nowe miejsca. Podróżuje odkąd pamięta. I uważa, że to one kształtują ją od dzieciństwa. Ale lubi też relaksować się w kuchni. I nawet przy najbardziej napiętym grafiku znajdzie czas na upieczenie pysznego ciasta. Wciąż doskonaląc umiejętności pod skrzydłami najlepszego mistrza - swojej mamy.

Chcesz być na bieżąco?

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych


Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych