Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
mgr

Paulina Kwiatkowska

Koordynator Opieki Medycznej

Paulina Kwiatkowska zawsze wyjatkowo indywidualnie podchodzi do każdej pary. Doskonale rozumie trud starania się o dziecko i emocje, które temu towarzyszą, dlatego stara się jak najlepiej wspierać swoich pacjentów. Jako Koordynator Opieki Medycznej stara się ułatwić proces leczenia służąc Pacjentom pomocą na każdym etapie leczenia. Informuje ich o wymaganych badaniach, czy dokumentach jakie należy wypełnić lub wyjasnia, jak należy przygotować się do konkretnej procedury.

W wolnych chwilach uwielbia eksperymentować w kuchni - tworzyć i odkrywać nowe smaki. Kiedy tylko może, lubi wyjechać za
miasto, odpocząć, porozkoszować się ciszą i przyrodą. W ten sposób najlepiej się relaksuje i nabiera energii do dalszej pracy.
Paulina Kwiatkowska

Biografia

Edukacja:

2018-2020 – SGGW w Warszawie - Wydział Nauk o Zdrowiu, kierunek: dietetyka, studia magisterskie
2015-2018 – SGGW w Warszawie - Wydział Nauk o Zdrowiu, kierunek: dietetyka, studia licencjackie

Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:

2020-obecnie – Koordynator Opieki Medycznej, Klinika Leczenia Niepłodności InviMed Warszawa Mokotów
2020-2022 – Asystentka dietetyka Przyjazny Dietetyk, Płock
2019 – Asystentka dietetyka Naturhouse, Warszawa

PRAKTYKI i STAŻE
Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny przy Madalińskiego w Warszawie
Zakłady Opieki Medycznej, żłobki i przedszkola

Zainteresowania i hobby:
Nie tylko samo gotowanie, ale przede wszystkim eksperymentowanie w kuchni, daje jej mnóstwo przyjemności. Uwielbia tworzyć i odkrywać nowe smaki.
Lubi też ciszę, przestrzeń i przyrodę. Aby się zrelaksować, najchętniej wyjeżdża z miasta. Z dala od zgiełku najszybciej nabiera nowych sił.
Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych