Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
mgr

Paulina Góra

Położna, koordynator opieki medycznej
Biografia
Edukacja:

2009-2012 r. Gdański Uniwersytet Medyczny, kierunek Położnictwo, studia licencjackie stacjonarne. Tytuł pracy licencjackiej: „Diagnostyka prenatalna we współczesnym położnictwie”.
2012-2014 r. Gdański Uniwersytet Medyczny, kierunek Położnictwo, magisterskie studia uzupełniające stacjonarne. Tytuł pracy magisterskiej: „Charakterystyka par sięgających po procedury rozrodu wspomaganego”.

Kursy, szkolenia, sympozja:
2010 r. – „Niepłodność partnerska” szkolenie z naturalnego planowania rodziny,
2015 r. – Akademia położnej,
2017 r. – Standardy Obsługi Pacjenta.

Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:

W klinice InviMed pracuję jako położna od 2015 roku. Obecnie jako Koordynator Opieki Medycznej rozwijam swoją pasję. Spersonalizowane podejście do pacjentów jest dla mnie priorytetem w codziennej pracy. W przypadku, gdy zdecydują się Państwo na skorzystanie z usług InviMed będę koordynować proces diagnostyki i leczenia. Na każdym etapie będę do Państwa dyspozycji. Pomogę skompletować dokumentację medyczną, będę na bieżąco przypominać o konieczności wykonania kolejnych badań i informować o przebiegu postępowania medycznego.

Na pierwszej wizycie w klinice podaruję Państwu komplet materiałów informacyjnych, w którym znajdą Państwo informacje przydatne przed przystąpieniem do diagnostyki i leczenia oraz w ich trakcie. Gdyby okazały się niewystarczające lub mieliby Państwo jakiekolwiek wątpliwości, zachęcam do kontaktu ze mną. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.