Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
mgr inż.

Patryk Janke

Technik laboratoryjny

Patryk Janke to absolwent biotechnologii na Politechnice Gdańskiej. W klinice InviMed w Gdyni pracuje na stanowisku technika laboratoryjnego. Na co dzień zajmuje się badaniem nasienia oraz przygotowaniem go do procedur in vitro, inseminacji oraz mrożenia.

Poza laboratorium można go spotkać również na organizowanych w klinice warsztatach dla mężczyzn. Podczas spotkań z pacjentami zapewnia wsparcie merytoryczne z zakresu embriologii. Prywatnie – biegacz, optymista, człowiek uczynny i otwarty na innych.

Biografia Patryka Janke

Edukacja:

02.2017 - Politechnika Gdańska – Wydział Chemiczny, kierunek: Biotechnologia studia II stopnia – magisterskie

10.2013 – 02.2017 Politechnika Gdańska – Wydział Chemiczny, kierunek: Biotechnologia ukończone studia I stopnia – inżynierskie

Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:

08.2017 – 10.2017 Praca na stanowisku laboranta w laboratorium mikrobiologicznym (Eurofins Polska Sp. z o.o. Malbork)

07.2016 – 08.2016 Praktyka w Laboratorium Medycznym Synevo Sp. z o.o. (Gdańsk)

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.