Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
mgr

Oliwia Gielniak

Położna, koordynator opieki medycznej

Biografia

Edukacja:

2015-2017 – studia magisterskie: położnictwo, Uniwersytet Medyczny im Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Praca magisterska dotyczyła oceny wiedzy kobiet na temat HPV oraz jego wpływu na rozwój raka szyjki macicy.
2012-2015 – studia licencjackie: położnictwo, Uniwersytet Medyczny im Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Praca licencjacka na temat psychologicznego podejścia oraz wiedzy personelu medycznego dotyczącego opieki nad młodocianą ciężarną i rodzącą.

Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:

2017- obecnie – położna i koordynator opieki medycznej w klinice leczenia niepłodności InviMed Poznań.
2016- obecnie – położna w punktach pobrań Diagnostyka.
2017 – udział w projekcie „MEDI+: Centrum Doskonalenia Kompetencji Uniwersytetu im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu” wraz ze stażem kierunkowym w zakresie położnictwa w Niemczech organizowanym przez Universität Bremen.
2016 – położna w Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Nazywam się Oliwia Gielniak, jestem koordynatorem opieki medycznej w InviMed i odpowiem na wszystkie nurtujące Państwa pytania. Jeśli zdecydują się Państwo na skorzystanie z usług InviMed jako kliniki leczenia niepłodności, będę koordynować proces diagnostyki i leczenia. Na każdym etapie będę do Państwa dyspozycji. Pomogę skompletować dokumentację medyczną, będę na bieżąco przypominać o konieczności wykonania kolejnych badań i informować o przebiegu postępowania medycznego.

Przed pierwszą konsultacją niepłodnościową w klinice przekażę Państwu komplet materiałów, w którym znajdą Państwo informacje przydatne przed przystąpieniem do diagnostyki i leczenia oraz w ich trakcie. Gdyby okazały się niewystarczające lub mieliby Państwo jakiekolwiek wątpliwości, zachęcam do kontaktu ze mną. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Zainteresowania i hobby:

Codziennie skupiam się na zapewnieniu jak najwyższego poziomu opieki medycznej i jak najlepszym wsparciu naszych pacjentów. Siły i pozytywną energię czerpię z aktywności, m.in. jazdy na rowerze oraz jumping fitness. Lubię też chodzić do kina, teatru oraz przygotowywać wypieki dla przyjaciół i bliskich. 

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.