Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
mgr

Olga Wites

Położna, koordynator opieki medycznej
Biografia
Edukacja:

2015-2018 – Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach, Wydział Nauk o Zdrowiu, kierunek: położnictwo, studia magisterskie.
2012-2015 – Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach, Wydział Nauk o Zdrowiu, kierunek: położnictwo, studia licencjackie.

Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:

Od 2017- obecnie – InviMed Katowice, położna
07.2018- obecnie – InviMed Katowice, koordynator opieki medycznej

Nazywam się Olga Wites, jestem Koordynatorem Opieki Medycznej w InviMed. W przypadku, gdy zdecydują się Państwo na skorzystanie z usług InviMed będę koordynować proces diagnostyki i leczenia. Na każdym etapie będę do Państwa dyspozycji. Pomogę skompletować dokumentację medyczną, będę na bieżąco przypominać o konieczności wykonania kolejnych badań i informować o przebiegu postępowania medycznego.

Na pierwszej wizycie w klinice przekażę Państwu komplet materiałów informacyjnych, w którym znajdą Państwo informacje przydatne przed przystąpieniem do diagnostyki i leczenia oraz w ich trakcie. Gdyby okazały się niewystarczające lub mieliby Państwo jakiekolwiek wątpliwości, zachęcam do kontaktu ze mną. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Nasz zespół

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Invimed-T Sp. z o. o, ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa / Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług, marketing produktów i usług Medicover Polska / Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda / Odbiorcy danych: podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu administratora danych / Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, prawo dostępu do danych osobowych, inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.