Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
mgr

Olga Wites

Położna, koordynator opieki medycznej

Olga Wites to położna z powołania, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego i dusza człowiek. Wspaniała osoba, która postawiła pomagać parom starającym się o dziecko. Profesjonalistka w każdym calu.

W InviMed w Katowicach pracuje jako położna i Koordynatorka Opieki Medycznej. Dzięki niej leczące niepłodność pary doskonale wiedzą, na jakim etapie leczenia są, jakie badania powinny wykonać i co je jeszcze czeka.

Olga Wites

Biografia

Edukacja:

2015-2018 – Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach, Wydział Nauk o Zdrowiu, kierunek: położnictwo, studia magisterskie.
2012-2015 – Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach, Wydział Nauk o Zdrowiu, kierunek: położnictwo, studia licencjackie.

Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:

Od 2017- obecnie – InviMed Katowice, położna
07.2018- obecnie – InviMed Katowice, koordynator opieki medycznej

Nazywam się Olga Wites, jestem Koordynatorem Opieki Medycznej w InviMed. W przypadku, gdy zdecydują się Państwo na skorzystanie z usług InviMed będę koordynować proces diagnostyki i leczenia. Na każdym etapie będę do Państwa dyspozycji. Pomogę skompletować dokumentację medyczną, będę na bieżąco przypominać o konieczności wykonania kolejnych badań i informować o przebiegu postępowania medycznego.

Na pierwszej wizycie w klinice przekażę Państwu komplet materiałów informacyjnych, w którym znajdą Państwo informacje przydatne przed przystąpieniem do diagnostyki i leczenia oraz w ich trakcie. Gdyby okazały się niewystarczające lub mieliby Państwo jakiekolwiek wątpliwości, zachęcam do kontaktu ze mną. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych