Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
dr n. med.

Mariusz Piątkowski

Specjalista ginekolog-położnik

Doktor Mariusz Piątkowski jest absolwentem Akademii Medycznej w Gdańsku, doktorem nauk medycznych, znakomitym ginekologiem-położnikiem. To jeden z czołowych specjalistów w klinice leczenia niepłodności InviMed Gdynia.

Bardzo zaangażowany i skupiony na osiągnięciu celu, którym jest uzyskanie ciąży i szczęśliwe rozwiązanie. Pacjentki wysoko cenią sobie jego rzetelność, życzliwość i dostępność. To bardzo dobry diagnosta, dzięki któremu wiele par poznało przyczynę swoich problemów z zajściem w ciążę.
Umów wizytę
Mariusz Piątkowski
Godziny przyjęć

Poniedziałek 09:00 - 14:00

Środa 09:00 - 12:00

Piątek 09:00 - 12:00

Biografia

Edukacja:

Dr n. med. Mariusz Piątkowski jest absolwentem Akademii Medycznej w Gdańsku, którą ukończył w 1996 roku. Specjalizację położnika ginekologa uzyskał w 2000 roku. Ukończył Dzienne Studia Doktoranckie Akademii Medycznej w Gdańsku w Zakładzie Endokrynologii Ginekologicznej. Na podstawie rozprawy doktorskiej z zakresu ginekologii onkologicznej pt: „Analiza występowania mutacji genu P53 w raku szyjki macicy” w 2006 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych.  

Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:

W latach 2002-2008 pracował w jednej z gdańskich Klinik Leczenia Niepłodności. Piastował stanowisko Adiunkta w Katedrze i Klinice Ginekologii, Ginekologii Onkologicznej i Endokrynologii Ginekologicznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie pracował przez 14 lat. 

Członkostwo w towarzystwach naukowych:

Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego

Polskiego Towarzystwa Andrologicznego

European Society of Human Reproduction and Embryology (ESHRE)

American Society for Reproductive Medicine (ASRM)

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych