Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
dr n. med.

Mariusz Piątkowski

specjalista ginekolog-położnik
Godziny przyjęć

Poniedziałek 12:00 - 17:00

Środa 08:00 - 12:30

Piątek 07:30 - 12:00

Biografia
Edukacja:Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:

Dr n. med. Mariusz Piątkowski jest absolwentem Akademii Medycznej w Gdańsku, którą ukończył w 1996 roku. Specjalizację położnika ginekologa uzyskał w 2000 roku. Ukończył Dzienne Studia Doktoranckie Akademii Medycznej w Gdańsku w Zakładzie Endokrynologii Ginekologicznej. Na podstawie rozprawy doktorskiej z zakresu ginekologii onkologicznej pt: „Analiza występowania mutacji genu P53 w raku szyjki macicy” w 2006 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych.  

W latach 2002-2008 pracował w jednej z gdańskich Klinik Leczenia Niepłodności. Obecnie pracuje na stanowisku Adiunkta w Katedrze i Klinice Ginekologii, Ginekologii Onkologicznej i Endokrynologii Ginekologicznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. 

Członkostwo w towarzystwach naukowych:

Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego

Polskiego Towarzystwa Andrologicznego

European Society of Human Reproduction and Embryology (ESHRE)

American Society for Reproductive Medicine (ASRM)

Nasz zespół

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Invimed-T Sp. z o. o, ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa / Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług, marketing produktów i usług Medicover Polska / Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda / Odbiorcy danych: podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu administratora danych / Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, prawo dostępu do danych osobowych, inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.