Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
dr n. med.

Małgorzata Kaczkan

Specjalista ds. żywienia, dietetyk

Doktor Małgorzata Kaczkan zagadnieniami z zakresu żywienia człowieka zajmuje się od niemal 20 lat. Jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym, adiunktem w Katedrze Żywienia Klinicznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i doskonale zna wszystkie doniesienia naukowe dotyczące żywienia i diety propłodnościowej dla kobiet i mężczyzn.

W klinice InviMed w Gdyni udziela konsultacji dietetycznych parom, które starają się o dziecko naturalnie, lub przygotowują się do procedury in vitro. Dzięki stosowaniu się do zaleceń i przestrzeganiu diety ułożonej przez doktor Kaczkan, wielu pacjentom udało się poprawić wyniki i doczekać potomstwa.

Umów wizytę
Małgorzata Kaczkan
Godziny przyjęć

Wtorek 15:00 - 18:00

Biografia

Edukacja:

2009 r. Obrona pracy doktorskiej. Gdański Uniwersytet Medyczny.

2007 r. Kurs SCOPE (Specialist Certification of Obesity Professional Education)

1996 r. - 2001 r. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie.Wydział Nauki o Żywności. Kierunek: technologia żywności i żywienie człowieka. Specjalność: żywienie człowieka.

Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:

od 2001 - obecnie Asystent Dietetyk. Katedra Żywienia Klinicznego i Dietetyki, Zakład Żywienia Klinicznego i Dietetyki Ogólnej GUMed

Starszy Asystent Dietetyk – Katedra i Klinika Nefrologii, Transplantologii i Chorób Wewnętrznych UCK w Gdańsku

2003 r. - 2012 r. Współpraca z magazynem „Żyj Aktywnie” magazynem dla osób z chorobami nerek i ich bliskich – artykuły tematyczne o żywieniu, układanie jadłospisów i przepisów.

Współpraca z portalem www.hiphiphurra.pl – Czyli jak żyć z cukrzycą pełnią życia.

Współpraca z wydawnictwem EneDueRabe oraz promocja zasad prawidłowego odżywiania w projekcie dla dzieci i młodzieży „Jem zdrowo i strzelam gole”.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych