Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
mgr inż.

Kinga Biernacka-Stefańska

Dietetyk kliniczny

Na co dzień pracuje w podwarszawskim szpitalu w Pruszkowie jako dietetyk kliniczny. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, dietetyk kliniczny specjalizujący się w leczeniu żywieniowym. Ukończyła kurs żywienia klinicznego Polskiego Towarzystwa Żywienia Klinicznego oraz kurs dla zespołów żywieniowych Polskiego Towarzystwa Żywienia Pozajelitowego, Dojelitowego i Metabolizmu.
Odbyła liczne staże w warszawskich szpitalach między innymi Narodowym Instytucie Onkologii Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie (Dział Dietetyki Klinicznej), czy Instytut „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Klinice Pediatrii, Żywienia i Chorób Metabolicznych.
Członkini Europejskiego Towarzystwa Żywienia Klinicznego i Metabolizmu, która na bieżąco poszerza swoją wiedzę żywieniową. Współtwórczyni książki „Dietetyka w chorobach nowotworowych” wydawnictwa PZWL.
W wolnych chwilach spędza czas na uprawianiu jogi, bieganiu i czytaniu.
Umów wizytę
Kinga Biernacka-Stefańska
Godziny przyjęć

Poniedziałek 09:00 - 16:00

Piątek 14:30 - 17:00

Biografia

Edukacja:

Warszawski Uniwersytet Medyczny - dietetyka kliniczna - żywienie kliniczne z elementami profilaktyki chorób żywieniowo-zależnych, rok ukończenia 2021.
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego -tytuł mgr inż., specjalizacja-dietetyka, rok ukończenia 2012 r.
Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:
Od 2019 r., Szpital Powiatowy w Pruszkowie jako dietetyk kliniczny,
Od 2005 r. prywatna praktyka dietetyczna, praca w Klinice Vimed na Warszawskim Mokotowie przez 2 lata, m.in. Narodowym Instytucie Onkologii Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie (Dział Dietetyki Klinicznej), czy Instytut „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Klinice Pediatrii, Żywienia i Chorób Metabolicznych.
Członkostwo w towarzystwach naukowych:
Europejskie Towarzystwo Żywienia Klinicznego i Metabolizmu
Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych