Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
mgr

Katarzyna Lewandowska

ESHRE Clinical Embryologist, embriolog

Katarzyna Lewandowska (wcześniej Tatar) to embriolożka z powołania, z tytułem magistra biotechnologii medycznej i prestiżowym certyfikatem ESHRE Clinical Embryologist. Codziennie stara się poszerzać swoją wiedzę. Jest bardzo dokładna, staranna, skupiona na jakości i skuteczności. To profesjonalistka w każdym calu, a do tego osoba komunikatywna, uśmiechnięta, która do laboratorium w Katowicach wnosi dużo pozytywnej energii. Pracownik InviMed 2018 roku. Uosabia takie wartości jak: wiarygodność, pasja dla jakości oraz praca zespołowa.

Umów wizytę
Katarzyna Lewandowska

Biografia

Edukacja:

2010-2015 – Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach. Kierunek: Biotechnologia medyczna, studia licencjackie i magisterskie.

Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:

04.2018-obecnie Embriolog w klinice InviMed Katowice
01.2016-03.2018 – Młodszy Embriolog w klinice InviMed Katowice


Członkostwo w towarzystwach naukowych:

PTMRiE – Polskie Towarzystwo Medycyny Rozrodu i Embriologii
ESHRE European Society of Human Reproduction and Embryology

Zainteresowania i hobby:
Ponieważ zadania wykonywane przez embriologa wymagają dużego skupienia, po pracy lubię po prostu się odprężyć, oderwać myśli. Dlatego lubię wszelkie aktywności fizyczne. Jeśli mam odrobinę więcej czasu sięgam po książkę lub oddaje się pasji kulinarnej. Z upodobaniem planuję kolejne podróże.
Publikacje i certyfikaty
Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych