Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
mgr

Katarzyna Lewandowska

ESHRE Clinical Embryologist, Zaawansowany embriolog

Katarzyna Lewandowska (wcześniej Tatar) to embriolożka z powołania, z tytułem magistra biotechnologii medycznej i prestiżowym certyfikatem ESHRE Clinical Embryologist. Codziennie stara się poszerzać swoją wiedzę. Jest bardzo dokładna, staranna, skupiona na jakości i skuteczności. To profesjonalistka w każdym calu, a do tego osoba komunikatywna, uśmiechnięta, która do laboratorium w Katowicach wnosi dużo pozytywnej energii. Pracownik InviMed 2018 roku. Uosabia takie wartości jak: wiarygodność, pasja dla jakości oraz praca zespołowa.

Umów wizytę
Katarzyna Lewandowska

Biografia

Edukacja:

2010-2015 – Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach. Kierunek: Biotechnologia medyczna, studia licencjackie i magisterskie.

Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:

04.2022 – obecnie – Zaawansowany embriolog w klinice InviMed Katowice
04.2018-03.2022 – Embriolog w klinice InviMed Katowice
01.2016-03.201 – Młodszy embriolog w klinice InviMed KatowiceCzłonkostwo w towarzystwach naukowych:

PTMRiE – Polskie Towarzystwo Medycyny Rozrodu i Embriologii
ESHRE European Society of Human Reproduction and Embryology

Zainteresowania i hobby:
Ponieważ zadania wykonywane przez embriologa wymagają dużego skupienia, po pracy lubię po prostu się odprężyć, oderwać myśli. Dlatego lubię wszelkie aktywności fizyczne. Jeśli mam odrobinę więcej czasu sięgam po książkę lub oddaje się pasji kulinarnej. Z upodobaniem planuję kolejne podróże.
Publikacje i certyfikaty
Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych