Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
mgr

Karolina Kryczka

Fizjoterapeuta

Karolina Kryczka to specjalistka stawiająca na holistyczne podejście do leczenia niepłodności. Jako fizjoterapeutka, rehabilitantka, masażystka i trenerka oddechu dba nie tylko o mięśnie, ścięgna i stawy, ale przede wszystkim o dobrostan całego organizmu i sukces terapii płodności.

Zabiegi, które stosuje, pozytywnie wpływają zarówno na układ rozrodczy, jak i na psychikę, a ćwiczenia, które w wielu przypadkach zaleca, pomagają uzyskać jeszcze lepsze efekty. Aby umówić się na fizjoterapię, wystarczy kliknąć „umów wizytę” i wypełnić formularz kontaktowy.

Umów wizytę
Karolina Kryczka

Biografia Karoliny Kryczki

Edukacja:

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu (oddział w Bydgoszczy), na którym ukończyła studia magisterskie na kierunku fizjoterapia.

Ukończyła kilkanaście kursów dla profesjonalnych masażystów, m.in. kursy tappingu (oklejanie plastrami elastycznymi) i akupunktury w Klinice Akupunktury i Akupresury w Pekinie, kurs masażu bańką chińską szklaną, stemplami ziołowymi oraz gorącymi kamieniami.

Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:
Od 2017 roku współpracuje z kliniką InviMed Gdynia jako fizjoterapeutka, specjalistka od refleksoterapii oraz technik antystresowych. Jest też nauczycielką teorii masażu, masażu praktycznego, anatomii topograficznej oraz fizjoterapii. Prowadzi gabinet masażu praz firmę szkoleniową. Wykonuje masaże bańką chińską, masaż tajski stopami, masaż zdrowotny (np. przy rwie kulszowej), masaż Breussa (przy chorobach kręgosłupa), masaż relaksacyjny oraz w masaże SPA: czekoladą, miodem, kamieniami, stemplami.
Zainteresowania i hobby:
Psychiatria oraz psychologia, medytacja, terapie naturalne, irydologia, hipnoza, sztuka (zwłaszcza muzyka), podróże, kulinaria, sport (zumba, joga), handmade.
Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych