Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
lek. med.

Jolanta Wiśniewska

Akupunkturzystka

Doktor Jolanta Wiśniewska to lekarz z ponad 30-letnią praktyką, specjalista anestezjologii i intensywnej terapii, dyplomowany lekarz akupunkturzysta. W klinice InviMed w Gdyni przeprowadza zabiegi z zakresu akupunktury leczniczej, transferowej, bodźcowej, relaksacyjnej i wzmacniającej organizm.

Wiele par starających się o dziecko korzystało z terapii akupunkturowej w ramach wsparcia procesu leczenia niepłodności. Dziś cieszą się upragnionym potomstwem. Aby umówić się na zabieg, wystarczy kliknąć „umów wizytę” i wypełnić formularz kontaktowy.

Umów wizytę
Jolanta Wiśniewska

Biografia doktor Jolanty Wiśniewskiej

Edukacja:

Studia medyczne ukończyła w 1986 roku. Od tego czasu sukcesywnie pogłębia swoją wiedzę i podnosi kwalifikacje zawodowe. Posiada tytuł specjalisty drugiego stopnia w zakresie anestezjologii i i intensywnej terapii. Jest też dyplomowaną akupunkturzystką.

Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:

Lekarz medycyny z ponad 30 - letnim doświadczeniem. Od kilkunastu specjalizuje się w akupunkturze wspomagającej leczenia niepłodności.

W klinice InviMed w Gdyni Pani doktor Jolanta Wiśniewska wykonuje:

- zabiegi akupunktury leczniczej w zaburzeniach płodności kobiecej i męskiej, schorzeniach bólowych, układowych, ginekologicznych;
- zabiegi akupunktury bodźcowej w procesie przygotowania się do inseminacji, in vitro lub innych procedur leczących niepłodność, jako ich uzupełnienie od strony naturalnej;
- zabiegi akupunktury relaksacyjnej i wzmacniającej organizm, wzbudzające procesy samo-lecznicze i samo-naprawcze, stabilizujące kondycję psychiczną i fizyczną;
- zabiegi akupunktury transferowej, która wykonywana jest na pół godziny przed transferem zarodka i natychmiast po podaniu zarodka w celu stworzenia optymalnych warunków do jego zagnieżdżenia;
- zabiegi akupunktury w ciąży i połogu stabilizujący stan zdrowia ciężarnej, akupunktura ma działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne, przeciwwymiotne, przeciwkrwotoczne, stabilizuje na odpowiednim poziomie ciśnienie krwi i poziom glukozy.

Dokładne informacje można uzyskać w rejestracji lub na bezpłatnej konsultacji u lekarza.

Członkostwo w towarzystwach naukowych:
Członek Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii i Polskiego Towarzystwa Akupunktury.
Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych