Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
mgr

Joanna Kubacka

Starszy embriolog, ESHRE clinical embryologist, kierownik laboratorium embriologicznego

Joanna Kubacka to embriolog z powołania, znakomicie wykształcona i stale podnosząca swoje kompetencje. Ma ponad 12 lat doświadczenia w pracy w laboratorium embriologicznym InviMed. Niezwykle dokładna i zaangażowana. Nic nie umknie jej czujnemu oku. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu pomogła spełnić marzenie o dziecku tysiącom par podchodzącym do in vitro.

Umów wizytę
Joanna Kubacka

Biografia

Edukacja:

W 2006 r. ukończyłam studia magisterskie na Międzywydziałowym Studium Biotechnologii na Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Zawsze interesowała mnie embriologia i wszelkie techniki wspomaganego rozdrodu. Od początku studiów starałam się ukierunkować swoje wykaształecenie na tę właśnie dziedzinę i sukcesywnie zdobywałam doświadczenie niezbędne w mojej codziennej pracy. Leczenie niepłodności stało się naturalnym wyborem, gdyż dzięki wykształceniu i doświadczeniu mogę pomóc spełnić często największe marzenie wielu par w Polsce, jakim jest posiadanie własnego dziecka.

Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:

Jako embriolog w klinice InviMed Poznań pracuję od 2006 roku, czyli od samego początku istnienia kliniki.

Dlaczego pracuję w InviMed? Ponieważ jest to jedna z największych i najbardziej profesjonalnych klinik w Polsce, ze znakomicie wyposażonym laboratorium.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych