Tak dla in vitro
Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
lek. med.

Jerzy Topczewski

Specjalista urolog, specjalista chirurg

Doktor Jerzy Topczewski jest znakomitym urologiem i chirurgiem. Do 2019 roku był ordynatorem Oddziału Urologii w Szpitalu Klinicznym im. Heliodora Święcickiego w Poznaniu. W klinice InviMed w Poznaniu prowadzi konsultacje urologiczne dla kobiet i mężczyzn.

Wykształcenie zdobywał na Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Jest konkretny i rzeczowy. Stale podnosi swoje kwalifikacje na zdjazdach, konferencjach i szkoleniach prowadzonych tak w kraju, jak i za granicą.
Umów wizytę
Jerzy Topczewski
Godziny przyjęć

Środa 15:00 - 18:00

Biografia

Edukacja:

1992 - uzyskanie specjalizacji z urologii. Egzamin specjalizacyjny z urologii, pod kierunkiem dr n. med. Stanisława Głowacza.
1986 - usyskanie specjalizacji z chirurgii ogólnej
Staż podyplomowy w WIM (Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej).
1980 - ukończenie studiów na Wydziale Lekarskim Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi.

Liczne staże naukowe w ośrodkach klinicznych w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu. Uczestnictwo w zjazdach i konferencjach naukowych, oraz szkoleniach o tematyce urologiczna i onkologicznej.

Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:
2012-2019 - ordynator Oddziału Urologii Szpitala Klinicznego im. H. Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
1997-2011 - ordynator Oddziału Urologii Szpitala Wojskowego w Poznaniu
1986 - Szpital Wojskowy w Poznaniu, Oddzia
ł Urologii.
1980-1986 - praca w jednostce lotniczej
Chcesz być na bieżąco?

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych