Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
dr n. zdr.

Iwona Wasilewko

Psycholog

Doktor Iwona Wasilewko to specjalistka o długoletnim doświadczeniu i niezwykłej empatii. Posiada stopień naukowy doktora nauk o zdrowiu Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Potrafi uważnie słuchać i zadawać pytania, które pozwalają lepiej poznać siebie, swoje potrzeby i motywacje.

W klinice InviMed w Gdyni udziela konsultacji psychologicznych parom w trakcie terapii niepłodności. Pomaga ułożyć wzajemne relacje, odzyskać nadzieję i odczuć ulgę. Aby umówić się na wizytę u doktor Wasilewko, wystarczy kliknąć „umów wizytę” i wypełnić formularz kontaktowy.

Umów wizytę
Iwona Wasilewko
Godziny przyjęć

Wtorek 16:00 - 18:00

Biografia doktor Iwony Wasilewko

Edukacja:

2015 - otwarta specjalizacja z psychologii klinicznej, staże kliniczne m.in. w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku

stopień naukowy doktora nauk o zdrowiu na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym (ukończone Stacjonarne Studia Doktoranckie)

tytuł magistra psychologii w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Sopocie

Studia Podyplomowe z Psychoonkologii na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym

Studia Podyplomowe z Psychologii Klinicznej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym

Studia Podyplomowe z Logopedii na Uniwersytecie Gdańskim

I i II stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) – Solution Focused Brief Therapy

Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:

Od 2015 r. – Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie, prywatna praktyka psychologiczna

Od 2009 r. współpraca z Gdańskim Uniwersytetem Medycznym (prowadzenie zajęć dydaktycznych m.in. na studiach podyplomowych)

2012 -2015 r. Infolinia Onkologiczna

Samodzielny Zespół Opieki Zdrowotnej w Sopocie

Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Gdańsku

Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Gdańsku

Czynny udział w konferencjach psychologicznych oraz kursach i szkoleniach. Publikacje w czasopismach naukowych. Członek Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych