Tak dla in vitro
Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
lek. med.

Grzegorz Ziółkowski

Specjalista ginekolog-położnik

Doktor Grzegorz Ziółkowski zajmuje się płodnością od czasu studiów, w czasie których odbywał staż w dziale Biologii Rozrodu Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu. Po ukończeniu studiów i stażu zawodowego rozpoczął specjalizację z ginekologii i położnictwa, a jednocześnie pracę w ośrodku zajmującym się leczeniem niepłodności z zastosowaniem technik wspomaganego rozrodu (inseminacje i IVF). W trakcie specjalizacji ukończył studia podyplomowe w zakresie Biotechnologii Ludzkiego Rozrodu na Uniwersytecie w Walencji, a w 2019 r. zdał europejski egzamin specjalizacyjny z położnictwa i ginekologii oraz otrzymał tytuł EFOG-EBCOG jako drugi Polak w historii. Zajmował się również kwestiami organizacyjnymi, biorąc udział w projektowaniu i uruchomieniu kliniki leczenia in vitro oraz w uruchomieniu ośrodka kompleksowej ochrony zdrowia prokreacyjnego w ramach ośrodka publicznego.

Od 2012 nieustannie bierze udział w konferencjach organizowanych przez jedną z największych organizacji embriologicznych na Świecie – ESHRE oraz w licznych szkoleniach dotyczących leczenia niepłodności. Uczestniczy w konferencjach i spotkaniach organizowanych przez inne towarzystwa naukowe, a także zajmuje się operatywą ginekologiczną. Prowadzi zabiegi endoskopowe (histeroskopie i laparoskopie). Od 2021 jest w trakcie specjalizacji z ginekologii onkologicznej.

W pracy klinicznej pacjentka i jej partner zawsze są dla niego na pierwszym miejscu. Z uwagi na szeroki zakres zainteresowań klinicznych potrafi kompleksowo poprowadzić diagnostyką i leczenie niepłodności z użyciem wszystkich metod - zarówno farmakologicznych, jak i z zakresu rozrodu wspomaganego, a także leczenia operacyjnego.

Pasjonat kolarstwa MTB, sportów wodnych oraz narciarstwa.


Umów wizytę
Grzegorz Ziółkowski
Godziny przyjęć

Poniedziałek 15:30 - 18:00

Czwartek 08:00 - 14:00

Piątek 12:30 - 18:00

Biografia

Edukacja:


Od 2021 - w trakcie specjalizacji z ginekologii onkologicznej
2019 - specjalizacja europejska z położnictwa i ginekologii
2019 - specjalizacja z położnictwa i ginekologii
2018 - studia magisterskie - Biotechnologia Ludzkiego Rozrodu Wspomaganego i Embriologii na Uniwersytecie w Walencji
2011 - kierunek kekarski, Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:

VIII.2022 - Ginekolog-położnik w klinice InviMed Warszawa Praga
2019 - lekarz , Asystent II Klinika Położnictwa i Ginekologii, Szpital Bielański, Warszawa
2013-2019 -lekarz w Klinice Położnictwa i Ginekologii w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach2013-2019 - lekarz w klinice Gameta w Kielcach
2013 - lekarz - prywatna praktyka ginekologiczno-położnicza

PRAKTYKI I STAŻE


2019 - organizacja wymiany specjalizantów ENTOG w Polsce
2017 - wymiana specjalizantów ENTOG Ginekologii i Położnictwa w Słowenii
2011-2012 - lekarz stażysta, 111 Szpital Wojskowy w Poznaniu
2009-2010 - stażysta, Instytut Genetyki Człowieka Polskiej Akademii Nauk, Dzieł Biologii RozroduZainteresowania i hobby:

Miłośnik sportów letnich i zimowych - kolarstwo MTB, sporty wodne, narciarstwo.

Zgłoś się do programu refundacji in vitro

Wypełnij formularz

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administratorem danych osobowych będzie Medi Partner Sp. z o.o., ul. Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa (dalej: my). Możesz się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Medi Partner Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-809 Warszaw. przez formularz kontaktowy na stronie www.invimed.pl, telefonicznie: 500 900 888. Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych. Z Inspektorem możesz się kontaktować listownie na adres: Inspektor Ochrony Danych, Medi Partner, Al. Jerozolimskie 96 00-809 Warszawa lub przez e-mail: IOD@medipartner.pl Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe, aby obsłużyć Twoje zgłoszenie do Programu. Podstawy prawne przetwarzania Twoich danych to Twoja zgoda. Dane przetwarzane na podstawie Twojej zgody będziemy przetwarzać do momentu jej wycofania lub wniesienia sprzeciwu, maksymalnie przez 5 latBędziemy przekazywać Twoje dane osobowe podmiotom przetwarzającym dane w imieniu administratora danych, np. dostawcom usług IT. Przysługują Ci następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych: prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, do dostępu do Twoich danych osobowych, żądania sprostowania Twoich danych osobowych, żądania usunięcia Twoich danych osobowych, ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych. Aby skorzystać z powyższych praw, skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych. Przysługuje Ci także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Otrzymanie danych osobowych odbyło się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych