Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Edyta Piesyk Gratkiewicz

Dietetyk, Psychodietetyk

Jako doświadczona dietetyczka i psychodietetyczka, z pasją i zaangażowaniem prowadzę swoją praktykę oraz współpracuję z warszawskimi firmami, oferując kompleksowe wsparcie dietetyczne i psychodietetyczne. Dbam o to, by każdy pacjent czuł się wyjątkowo i miał poczucie, że jest w dobrych rękach. W czasie wizyt staram się przede wszystkim przekazywać swoją wiedzę i doświadczenie, ale także inspirować do samodzielności i dbania o zdrowy styl życia.
Aby jakość moich usług była wciąż na najwyższym poziomie nieustannie poszerzam swoją wiedzę poprzez udział w szkoleniach i konferencjach. Dzięki temu mogę zawsze oferować swoim pacjentom najlepsze i najskuteczniejsze rozwiązania.
Umów wizytę
Edyta Piesyk Gratkiewicz
Godziny przyjęć

Wtorek 15:00 - 19:00

Środa 15:00 - 18:00

Biografia

Edukacja:

2021 Psychodietetyka - Warszawski Uniwersytet Medyczny - studia podyplomowe
2016 Dietetyka - Instytut Żywności i Żywienia w Warszawie - studia podyplomowe
2008 Chemia - Uniwersytet Łódzki - studia jednolite, dzienne, magisterskie; specjalność - chemia fizyczna
Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:
Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Łódzkim oraz podyplomowe z dietetyki w Instytucie Żywności i Żywienia i psychodietetyki na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
Zainteresowania i hobby:
Poza dietetyką, kocham książki i jogę, które pozwalają mi na pełne zrelaksowanie się i odpoczynek po pracy.
Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych