Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
mgr

Danuta Rzepka

Położna koordynująca

Danuta Rzepka to jedna z najlepszych położnych, jakie można spotkać na swojej drodze. Absolwentka położnictwa na Akademii Medycznej w Gdańsku. W klinice InviMed w Gdyni pracuje jako położna, położna koordynująca oraz koordynatorka opieki medycznej.

Ceniona przez pacjentki nie tylko za profesjonalizm i dokładność, ale też za okazywane im ciepło i spokój, który się im udziela. Dzięki niej czasami bardzo trudna droga do macierzyństwa staje się nieco mniej wyboista. Prywatnie to miłośniczka dekorowania przedmiotów techniką decoupage’u.

Danuta Rzepka

Biografia

Edukacja:

1987 – Medyczne Studium Zawodowe
2008 – Magisterskie Studia Uzupełniające Oddział Pielęgniarstwa, kierunek Położnictwo - Akademia Medyczna w Gdańsku

Kurs kwalifikacyjny w dziedzinie organizacji i zarządzania dla pielęgniarek i położnych.
Kurs dokształcający dla położnych i położnych rodzinnych w zakresie pobierania rozmazów cytologicznych w skriningu raka szyjki macicy.
Kurs specjalistyczny w zakresie wykonywania i interpretacji zapisu EKG.
Kurs kwalifikacyjny dla położnych w dziedzinie „Pielęgniarstwo rodzinne” - Standardy obsługi pacjenta.
Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:

1987-2010 – Szpital Kliniczny w Gdańsku – sala porodowa.
2010-2013 – Położna, prywatny gabinet lekarski.
2013 – obecnie – Położna, Położna Koordynująca, koordynator Opieki Medycznej - InviMed Gdynia.

Nazywam się Danuta Rzepka, jestem Koordynatorem Opieki Medycznej w InviMed i odpowiem na wszystkie nurtujące pytania. W przypadku, gdy zdecydują się Państwo na skorzystanie z usług InviMed będę koordynować proces diagnostyki i leczenia. Na każdym etapie będę do Państwa dyspozycji. Pomogę skompletować dokumentację medyczną, będę na bieżąco przypominać o konieczności wykonania kolejnych badań i informować o przebiegu postępowania medycznego.

Na pierwszej wizycie w klinice podaruję Państwu komplet materiałów informacyjnych, w którym znajdą Państwo informacje przydatne przed przystąpieniem do diagnostyki i leczenia oraz w ich trakcie. Gdyby okazały się niewystarczające lub mieliby Państwo jakiekolwiek wątpliwości, zachęcam do kontaktu ze mną. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Zainteresowania i hobby:

Wolne chwile zdarza mi się spędzać na dekorowaniu przedmiotów techniką decoupage. Lubię też rodzinne spotkania i wspólne wyprawy do lasu – a nuż znajdzie się grzyb. Cieszą mnie też wycieczki górskie, np. w najukochańsze Tatry.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych