Menu
dr n. med.

Dagmara Klasa Mazurkiewicz

Ginekolog - onkolog
Biografia
Edukacja:
Specjalista położnictwa i ginekologii, specjalista ginekologii onkologicznej. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku (1998), specjalizacja z położnictwa i ginekologii (2006), specjalizacja z ginekologii onkologicznej (2011), doktorat (2003), habilitacja (2012). 
Doświadczenie
zawodowe i praca
kliniczna:

Adiunkt i wykładowca w Katedrze Perinatologii, Klinice Położnictwa Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz English Division Medical University of Gdansk, konsultacje w Wojewódzkim Centrum Onkologii w Gdańsku w zakresie ginekologii onkologicznej. Autor i współautor 48 publikacji w czasopismach polskich i zagranicznych z zakresu ginekologii i położnictwa, ginekologii dziecięcej oraz ginekologii onkologicznej.

Wykonuje zabiegi operacyjne objęte programem specjalizacji w zakresie ginekologii i położnictwa, badania ultrasonograficzne w ginekologii i położnictwie, kolposkopie, kolposkopie w ciąży.

Certyfikaty: Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Wojewódzkiego Ośrodka Koordynującego Populacyjne Programy Wczesnego Wykrywania Raka Piersi oraz Profilaktyki i Wczesnego Wykrywania Raka Szyjki Macicy, Polskiego Towarzystwa Kolposkopii oraz Patologii Szyjki Macicy, certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w licznych szkoleniach dotyczących wykonywania zabiegów endoskopowych w ginekologii, leczenia nietrzymania moczu, leczenia endometriozy.

Członkostwo w
towarzystwach
naukowych:
Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej, European Society of Gynecology Oncology (ESGO), European Organisation for Treatment of Cancer (EORTC).

Nasz zespół

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Invimed-T Sp. z o. o, ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa / Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług, marketing produktów i usług Medicover Polska / Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda / Odbiorcy danych: podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu administratora danych / Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, prawo dostępu do danych osobowych, inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.