Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
lek. med.

Blanka Malczewska

Specjalista ginekolog-położnik

Doktor Blanka Malczewska jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz stacjonarnych studiów doktoranckich. Uczestniczy w licznych konferencjach naukowych z zakresu ginekologii i położnictwa. Lekarz z zawodu i zamiłowania.
Otwarta, komunikatywna, empatyczna i zaangażowana w problemy pacjentów. Zależy jej na budowaniu relacji opartych na zaufaniu i na odpowiedzi na każde pytanie nurtujące pacjenta. Jako pasjonatka ginekologii i tematów dotyczących niepłodności, stale poszerza swoją wiedzę na ten temat.
Podróżniczka z zamiłowania.

Umów wizytę
Blanka Malczewska
Godziny przyjęć

Poniedziałek 08:00 - 12:40

Wtorek 08:00 - 12:00

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych