Tak dla in vitro
Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
mgr

Beata Szlachta

Akupunkturzystka, Terapeuta Medycyny Chińskiej

Pasjonatka holistycznego podejścia do zdrowia i równowagi. Dyplomowana akupunkturzystka i specjalistka w dziedzinie medycyny chińskiej. Całym swoim sercem i doświadczeniem wspiera pary starające się o potomstwo zarówno podczas naturalnych prób, jak i w trakcie leczenia in vitro.
Jej podróż w świat medycyny chińskiej poprzedziło wieloletnie leczenie niepłodności i siedmioletnie starania o potomstwo. Trzy pełne procedury in vitro sprawiły, że doskonale rozumie trudy tej drogi. I dokładnie rozumie z czym zmagają się pary pragnące dziecka i starające się o nie przez wiele lat. To zrozumienie zarówno na poziomie fizycznym, ale i emocjonalnym. Dzięki szerokiej wiedzy i dzięki własnym przeżyciom doskonale wie, jak reaguje ciało i psychika w tym trudnym etapie leczenia w staraniach o potomstwo.
Do każdego pacjenta podchodzi z dużą empatią, wnosi swoje serce i zrozumienie, a także oferuje wsparcie w obszarze medycyny chińskiej.
Umów wizytę
Beata Szlachta
Godziny przyjęć

Środa 09:00 - 14:00

Biografia

Edukacja:

Instytut Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia w Krakowie
Instytut Medycyny Chińskiej - Placówka Kształcenia ustawicznego w Krakowie
Wrocławska Akademia Akupunktury i Medycyny naturalnej
SHIEFEN - Akupunktura i sztuki pokrewne w Katowicach
Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:
2020-2023 - Gabinet Akupunktury w Mediconcept Wrocław
od 2022-obecnie - Gabinet Akupunktury Bertha Holistic we Wrocławiu
Członkostwo w towarzystwach naukowych:

Polskie Towarzystwo Tradycyjnej Medycyny Chińskiej
Zainteresowania i hobby:
Cały swój wolny czas poświęca na rozwój, zgłębianie kolejnych tajników medycyny chińskiej, leczenia poprzez akupunkturę, ze szczególnym uwzględnieniem wspierania płodności
Chcesz być na bieżąco?

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych