Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
lek. med.

Beata Szczepińska

Specjalista radiodiagnostyk

Doktor Beata Szczepińska jest absolwentką wydziału lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Praktyki zawodowe odbywała zarówno w ośrodkach klinicznych w kraju, jak i w Szwecji. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w diagnostyce chorób piersi. Współpracuje z wieloma ośrodkami medycznymi na Dolnym Śląsku. Ceniona przez pacjentki za ogromną wiedzę, duże zaangażowanie, empatię oraz serdeczność, badania przeprowadzane w komfortowej atmosferze i z wszelkimi niezbędnymi informacjami oraz odpowiedziami na wątpliwosci.

Umów wizytę
Beata Szczepińska
Godziny przyjęć

Wtorek 09:00 - 11:00 od 14.02 (co drugi wtorek)

Biografia

Członkostwo w towarzystwach naukowych:
Polskie Lekarskie Towarzystwo Radiologiczne
Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne
Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych