Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Beata Banicka-Jurewicz

Położna, koordynator opieki medycznej

Beata Banicka-Jurewicz jest wprost stworzona do pracy z parami starającymi się o dziecko. Znakomita położna, która w klinice leczenia niepłodności InviMed w Gdyni piastuje stanowisko – koordynatorki opieki medycznej.

Asystuje przy zabiegach, pobiera wymazy, instruuje jak samodzielnie wykonywać zastrzyki, ale też wspiera i zapewnia pełną informację o procesie leczenia na każdym jego etapie. Osoba komunikatywna, radosna, często uśmiechnięta. Jej pozytywna energia udziela się wielu pacjentkom.

Beata Banicka-Jurewicz

Biografia

Edukacja:

1992 – Wydział Położnych Medyczne Studium Zawodowe w Wejherowie.
2005 – Kurs kwalifikacyjny: Pielęgniarstwo Rodzinne dla Położnych. Standardy obsługi pacjenta
2012 – Wydział Nauk o Zdrowiu z Oddziałem Pielęgniarstwa i Instytutem Medycyny Morskiej i Tropikalnej, studia I stopnia (licencjat), Gdański Uniwersytet Medyczny.
Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:

1997-2000 Szpital im. PCK w Gdyni - Odział Noworodków i Wcześniaków, Odział Położniczy.
2000-2002 Swissmed Centrum Zdrowia Sp. z o.o, położna.
2002-2005 Szpitale Polskie Sp. z o. o, położna.
2007-2010 – PROOKO – gabinet okulistyczno- optyczny, pielęgniarka.
2010-2011 – EUROMED-W, Europejskie Centrum Macierzyństwa Invimed, położna.
2011-2013 – Indywidualna Praktyka Lekarska , poradnia dla kobiet, położna.
od 2014 - obecnie – Invimed w Gdyni, położna, Koordynator Opieki Medycznej.


Nazywam się Beata Banicka-Jurewicz, jestem Koordynatorem Opieki Medycznej w InviMed i odpowiem na wszystkie nurtujące pytania. W przypadku, gdy zdecydują się Państwo na skorzystanie z usług InviMed będę koordynować proces diagnostyki i leczenia. Na każdym etapie będę do Państwa dyspozycji. Pomogę skompletować dokumentację medyczną, będę na bieżąco przypominać o konieczności wykonania kolejnych badań i informować o przebiegu postępowania medycznego.

Na pierwszej wizycie w klinice podaruję Państwu komplet materiałów informacyjnych, w którym znajdą Państwo informacje przydatne przed przystąpieniem do diagnostyki i leczenia oraz w ich trakcie. Gdyby okazały się niewystarczające lub mieliby Państwo jakiekolwiek wątpliwości, zachęcam do kontaktu ze mną. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych