Tak dla in vitro
Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
dr n. med.

Artur Kobielski

Specjalista ginekolog-położnik

Artur Kobielski to lekarz z długoletnim doświadczeniem klinicznym w leczeniu niepłodności. Wyróżnia go umiejętność słuchania i chęć dogłębnego zrozumienia problemów pacjentów. Zawsze przeprowadza dokładny wywiad, analizuje wyniki badań i szczegółowo wyjaśnia plan postępowania. Nominowany przez pacjentki do tytułu GINEKOLOGA ROKU 2018. To jeden z najpopularniejszych ginekologów w regionie i lekarz prowadzący leczenie par w InviMed Katowice.

Umów wizytę
Artur Kobielski
Godziny przyjęć

Poniedziałek 08:00 - 15:00

Czwartek 13:00 - 17:00

Piątek 08:00 - 15:00

Biografia

Edukacja:

Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, Asystent w Klinice Położnictwa, Ginekologii w Rudzie Śląskiej. Specjalizacja w dziedzinie Połoznictwa i Ginekologii. Doktor nauk medycznych.

2018 – Certyifikat The Fetal Medicine Foundation na wykonywanie badań USG w ciąży pomiędzy 11-13 tygodniem.
2018 – Certyfikat The Fetal Medicine Foundation Preeclampsia sreening.
2015 – Certyfikat Diagnostyka prenatalna – Śląska Szkoła Ultrasonografii I Nowoczesnych Metod Diagnostycznych.
2012 – Certyfikat z zakresu diagnostyki prenatalnej I echokardiografii płodowej - Śląska Szkoła Ultrasonografii I Nowoczesnych Metod Diagnostycznych.
2011 – Certyfikat z zakresu ultrasonografii I Dopplera w ginekologii i perinatologii - Śląska Szkoła Ultrasonografii I Nowoczesnych Metod Diagnostycznych.

Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:

Od 2019 Invimed Katowice
Klinika Endokrynologii Ginekologicznej w Warszawie
Klinika Położnictwa, Ginekologii oraz Patologii Ciąży III stopnia referencyjności w Rudzie Śląskiej

Członkostwo w towarzystwach naukowych:

PTMRiE – Polskie Towarzystwo Medycyny Rozrodu i Embriologii.
FMF (The Fetal Medicine Foundation – Fundacja Medycyny Płodu).
PTGiP – Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników.

***

Doktor Artur Kobielski zaprasza na pierwsze konsultacje niepłodnościowe, ale także na konsultacje z monitoringiem cyklu. Jeśli dopiero zaczynasz starania o dziecko i chcesz sprawdzić, czy Twój cykl miesięczny działa poprawnie, przyjdź na konsultację z monitoringiem cyklu.

Gabinet:

Doktor Artur Kobielski zaprasza na wizyty do gabinetu lekarskiego w klinice InviMed Katowice przy ul. Piotrowickiej 83, ale również na teleporady w zakresie pierwszej i kolejnej konsultacji niepłodnościowej. Aby się umówić, wystarczy zadzwonić pod numer 500 900 888. Więcej informacji o konsultacjach przez telefon znajdziesz na stronie: Telefoniczna Porada Medyczna InviMed.
Chcesz być na bieżąco?

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych