Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
mgr

Antonina Morisson

Położna, koordynator opieki medycznej

Antonina Morisson

Biografia Antoniny Morisson

Edukacja:

10.2018- obecnie – studia magisterskie na kierunku: położnictwo, Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.
09.2015-07.2018 – studia licencjackie na kierunku: położnictwo, Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.
Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:
2019 - obecnie – położna, koordynatorka opieki medycznej w klinice leczenia niepłodności InviMed Poznań.
2019 – praca w laboratorium Alab. Rejestracja badań i pobieranie krwi.
2015-2018 – praktyki na oddziale położniczym, neonatologicznym oraz ginekologicznym w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu przy ul. Polnej.


Nazywam się Antonina Morisson, jestem koordynatorem opieki medycznej w InviMed i odpowiem na wszystkie nurtujące Państwa pytania. Jeśli zdecydują się Państwo na skorzystanie z usług InviMed jako kliniki leczenia niepłodności, będę koordynować proces diagnostyki i leczenia. Na każdym etapie będę do Państwa dyspozycji. Pomogę skompletować dokumentację medyczną, będę na bieżąco przypominać o konieczności wykonania kolejnych badań i informować o przebiegu postępowania medycznego.

Przed pierwszą konsultacją niepłodnościową w klinice przekażę Państwu komplet materiałów, w którym znajdą Państwo informacje przydatne przed przystąpieniem do diagnostyki i leczenia oraz w ich trakcie. Gdyby okazały się niewystarczające lub mieliby Państwo jakiekolwiek wątpliwości, zachęcam do kontaktu ze mną. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.
Zainteresowania i hobby:
Interesuję się fotografią w skali makro. Bohaterami moich zdjęć są rośliny i zwierzęta. Niezwykłą radość sprawia mi możliwość zatrzymania ulotnej chwili, piękna natury, różnorodności kolorów i struktur. Moje samodzielne prace brały udział w wystawach fotograficznych.
Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych