Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
mgr

Anna Witkowska

Psycholog

Anna Witkowska to psycholog z powołania. Osoba o niezwykłej wrażliwości, empatii i umiejętnościach interpersonalnych. Parom zmagającym się z zaburzeniami płodności pomaga uporać się z presją społeczną, oczekiwaniami otoczenia, trudnymi emocjami i odczuciami.

Specjalistka ceniona za profesjonalne podejście do terapii tak indywidualnej, jak i grupowej. Pomaga odnaleźć się w najtrudniejszych życiowych sytuacjach. Aby umówić się na konsultację, wystarczy wypełnić formularz kontaktowy. Pacjenci InviMed mogą skorzystać z jednej bezpłatnej wizyty.

Umów wizytę
Anna Witkowska
Godziny przyjęć

Środa 16:00 - 18:00

Biografia Anny Witkowskiej

Edukacja:

Ośrodek Szkoleń Systemowych w Krakowie, 4-letni całościowy kurs psychoterapii.
Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, Studia Podyplomowe – Seksuologia Kliniczna. I stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.
Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, Specjalizacja Kliniczna i Zdrowia - tytuł magistra psychologii.

Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:

Prywatna praktyka psychologiczna – NZOZ „Śródmieście” Gdynia.
Poradnia Seksuologiczna i Patologii Współżycia w Warszawie – staż kliniczny.
Szpital Miejski w Gdyni – staż na Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej.

Czynny udział w konferencjach psychologicznych i seksuologicznych oraz kursach i szkoleniach.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych