Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
mgr inż.

Anna Kałabuk

Kierownik laboratorium embriologicznego, Starszy embriolog, specjalista do spraw jakości w ośrodku i banku

Anna Kałabuk jest absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu z tytułem magistra inżyniera biotechnologii. Tematyką technik wspomaganego rozrodu zajmuje się od niemal dekady. Na stanowisku starszego embriologa sprawdza się znakomicie. Jest osobą bardzo dokładną, obowiązkową i metodyczną. Posiada dużą wiedzę, którą stale poszerza i umiejętnie przekazuje innym.

Umów wizytę
Anna Kałabuk

Biografia

Edukacja:

2006 r. — 2011 r. Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, kierunek: Biotechnologia. Uzyskany tytuł mgr inż. Biotechnologii.

Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:

od 17.10.2011 - obecnie InviMed, stanowisko embriolog

Dlaczego rozpoczęłam pracę w InviMed? Ponieważ tutaj mogę czerpać wiedzę od doświadczonych członków zespołu. Zespół InviMedu stale się rozwija i wprowadza najnowsze techniki w embriologii. Mamy możliwość wymiany doświadczeń ze specjalistami z zagranicy. Wszystko po to, by spełniać największe marzenie naszych pacjentów.

Dlaczego warto leczyć się w InviMed? Każdą parę traktujemy indywidualnie, ponieważ każdy przypadek jest inny. Staramy się stworzyć przyjazna atmosferę podczas całego procesu leczenia, ponieważ wierzymy, że przekłada się na sukces procesu leczenia. Uśmiechnięte twarze szczęśliwych pacjentów nadają sens naszej pracy.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych