Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
mgr inż.

Anna Kałabuk

Starszy embriolog
Biografia
Edukacja:

2006 r. — 2011 r. Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, kierunek: Biotechnologia. Uzyskany tytuł mgr inż. Biotechnologii.

Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:

od 17.10.2011 - obecnie InviMed, stanowisko embriolog

Dlaczego rozpoczęłam pracę w InviMed? Ponieważ tutaj mogę czerpać wiedzę od doświadczonych członków zespołu. Zespół InviMedu stale się rozwija i wprowadza najnowsze techniki w embriologii. Mamy możliwość wymiany doświadczeń ze specjalistami z zagranicy. Wszystko po to, by spełniać największe marzenie naszych pacjentów.

Dlaczego warto leczyć się w InviMed? Każdą parę traktujemy indywidualnie, ponieważ każdy przypadek jest inny. Staramy się stworzyć przyjazna atmosferę podczas całego procesu leczenia, ponieważ wierzymy, że przekłada się na sukces procesu leczenia. Uśmiechnięte twarze szczęśliwych pacjentów nadają sens naszej pracy.

Nasz zespół

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Invimed-T Sp. z o. o, ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa / Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług, marketing produktów i usług Medicover Polska / Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda / Odbiorcy danych: podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu administratora danych / Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, prawo dostępu do danych osobowych, inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.