Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
dr n. med.

Anna Cygal

specjalista ginekolog-położnik, androlog

Anna Cygal jedna z najlepszych ekspertek w dziedzinie leczenia niepłodności na Śląsku. Nominowana przez pacjentów do tytułu ginekologa roku. Stawia na indywidualne podejście, w którym łączy ginekologię, immunologię i andrologię. Potrafi pomóc pacjentom, którzy przez lata bezskutecznie leczyli się w innych ośrodkach. Łączy cechy, które nieczęsto chodzą ze sobą w parze. Jest konkretna i miła, mądra i przystępna, skuteczna i ludzka. Ma labradorkę… a to mówi samo za siebie!

Umów wizytę
Godziny przyjęć

Poniedziałek 12:00 - 18:00

Wtorek 12:00 - 18:00

Środa 14:30 - 18:00

Piątek 13:00 - 18:00

Biografia

Edukacja:

Ukończyłam studia na Wydziale Lekarskim Ślaskiej Akademii Medycznej w Katowicach.

W 2011 roku obroniłam pracę doktorską pt."Stężenie hormonu antymullerowskiego w surowicy krwi u kobiet z zespołem policystycznych jajników i w zespole przedwczesnego wygasania czynności jajników''.

W 2013 roku uzyskałam tytuł specjalisty położnictwa i ginekologii, a w 2014 rozpoczęłam specjalizację z endokrynologii.

Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:

Wiedzę i umiejętności w zakresie położnictwa i ginekologii oraz endokrynologii ginekologicznej zdobywałam w Klinice Endokrynologii Ginekologicznej oraz w Klinice Położnictwa i Ginekologii w Katowicach, gdzie nadal pracuję.

Praca w poradni położniczo-ginekologicznej pozwoliła mi na zdobycie cennego doświadczenia w zakresie opieki nad kobietami, zarówno w szczególnym okresie ich życia, jakim jest ciąża, jak i nad kobietami wymagającymi pomocy z powodu chorób ginekologicznych oraz niepłodności. 

Pracując w Klinice Endokrynologii zainteresowałam się problemem niepłodności par i zdobyłam doświadczenie w diagnostyce i leczeniu niepłodności małżeńskiej.

Zainteresowania i hobby:
Zainteresowania pozamedyczne - podróże, nurkowanie, dobra książka, kynologia.
Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych