Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
dr n. med.

Anna Cygal

Specjalista ginekolog-położnik, androlog, endokrynolog

Anna Cygal jedna z najlepszych ekspertek w dziedzinie leczenia niepłodności na Śląsku. Nominowana przez pacjentów do tytułu ginekologa roku. Stawia na indywidualne podejście, w którym łączy ginekologię, immunologię i andrologię. Potrafi pomóc pacjentom, którzy przez lata bezskutecznie leczyli się w innych ośrodkach. Łączy cechy, które nieczęsto chodzą ze sobą w parze. Jest konkretna i miła, mądra i przystępna, skuteczna i ludzka. Ma labradorkę… a to mówi samo za siebie!

Umów wizytę
Godziny przyjęć

Poniedziałek 08:30 - 11:40

Wtorek 12:30 - 16:30

Piątek 08:30 - 14:00

Biografia

Edukacja:

Studia na Wydziale Lekarskim Ślaskiej Akademii Medycznej w Katowicach

2011 r. - obroniona praca doktorska
Tytuł: "Stężenie hormonu antymullerowskiego w surowicy krwi u kobiet z zespołem policystycznych jajników i w zespole przedwczesnego wygasania czynności jajników''

2013 r. - uzyskany tytuł specjalisty położnictwa i ginekologii
2023 r. - uzyskany tytuł specjalisty endokrynologa

Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:

Wiedzę i umiejętności w zakresie położnictwa i ginekologii oraz endokrynologii ginekologicznej zdobywałam w Klinice Endokrynologii Ginekologicznej oraz w Klinice Położnictwa i Ginekologii w Katowicach, gdzie nadal pracuję.

Praca w poradni położniczo-ginekologicznej pozwoliła mi na zdobycie cennego doświadczenia w zakresie opieki nad kobietami, zarówno w szczególnym okresie ich życia, jakim jest ciąża, jak i nad kobietami wymagającymi pomocy z powodu chorób ginekologicznych oraz niepłodności. 

Pracując w Klinice Endokrynologii zainteresowałam się problemem niepłodności par i zdobyłam doświadczenie w diagnostyce i leczeniu niepłodności małżeńskiej.

Zainteresowania i hobby:
Zainteresowania pozamedyczne - podróże, nurkowanie, dobra książka, kynologia.
Publikacje i certyfikaty
Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych