Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
lek. med.

Andrzej Zapała

Endokrynolog

Doktor Andrzej Zapała to doświadczony endokrynolog i specjalista chorób wewnętrznych. Lekarz z powołania, który stara się patrzeć na pacjenta nie tylko przez pryzmat swojej specjalizacji, ale całościowo. Dzięki temu znakomicie sprawdza się jako konsultant par leczących niepłodność.

Ceniony za spokojne podejście i zrozumienie dla sytuacji każdego pacjenta. Przeprowadza dokładny wywiad, analizuje wyniki badań, a jeśli trzeba zleca kolejne. Wszystko po to, by móc postawić trafną diagnozę, wdrożyć najlepsze możliwe leczenie i wspomóc parę w drodze do rodzicielstwa.

Umów wizytę
Godziny przyjęć

Czwartek 08:00 - 10:00

Biografia doktora Andrzeja Zapały

Edukacja:

1985-1991 – Akademia Medyczna w Gdańsku
II stopień specjalizacji w zakresie chorób wewnętrznych
II stopień specjalizacji w zakresie endokrynologii

Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:

Jestem specjalistą w zakresie endokrynologii. Mam niemal 30 lat doświadczenia zawodowego. Zdobyłem je na oddziale kardiologicznym Szpitala Stoczniowego w Gdańsku, w Wojewódzkiej Poradni Endokrynologicznej w Gdańsku oraz jako specjalista endokrynolog w przychodniach Medicover. Od grudnia 2016 roku współpracuję z InviMed Gdynia.

Członkostwo w towarzystwach naukowych:

PTE – Polskie Towarzystwo Endokrynologiczne
PTT – Polskie Towarzystwo Tyreologiczne

Zainteresowania i hobby:

Na co dzień moją ogromną przyjemnością jest dobra kawa, a po pracy tenis ziemny. W miarę możliwości staram się też rozwijać moje pasje podróżnicze i żeglarskie.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych