Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
mgr

Aleksandra Rzadkiewicz

Położna, koordynator opieki medycznej

Nazywam się Aleksandra Rzadkiewicz, jestem koordynatorem opieki medycznej w InviMed i odpowiem na wszystkie nurtujące Państwa pytania. Jeśli zdecydują się Państwo na skorzystanie z usług InviMed jako kliniki leczenia niepłodności, będę koordynować proces diagnostyki i leczenia. Na każdym etapie będę do Państwa dyspozycji. Pomogę skompletować dokumentację medyczną, będę na bieżąco przypominać o konieczności wykonania kolejnych badań i informować o przebiegu postępowania medycznego.

Przed pierwszą konsultacją niepłodnościową w klinice przekażę Państwu komplet materiałów, w którym znajdą Państwo informacje przydatne przed przystąpieniem do diagnostyki i leczenia oraz w ich trakcie. Gdyby okazały się niewystarczające lub mieliby Państwo jakiekolwiek wątpliwości, zachęcam do kontaktu ze mną. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.
Aleksandra Rzadkiewicz

Biografia

Edukacja:

2015-2018 Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu – kierunek położnictwo (studia licencjackie)
2018- 2020 Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu - kierunek położnictwo (studia magisterskie)
Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:
2020 – Koordynator Opieki Medycznej Invimed Poznań
2019-2020 - „Diagnostyka – laboratoria medyczne” – pracownik punktu pobrań
2015-2018 – praktyki na oddziale położniczym, neonatologicznym, ginekologicznym, patologii ciąży, patologii wczesnej ciąży, Położniczej Izbie Przyjęć, sali porodowej w Szpitalu Uniwersyteckim nr 2 im. Jana Biziela w Bydgoszczy
Zainteresowania i hobby:
Prywatnie jestem największym miłośnikiem zwierząt, szczególnie psów. W wolnej chwili uwielbiam uciec za miasto - w zieloną naturę. Cisza, spokój, otwarta przestrzeń to coś niesamowitego.
Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych