Tak dla in vitro
Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
dr hab. n. med.

Aleksandra Jezela-Stanek

Genetyk kliniczny

Dr hab. n. med. Aleksandra Jezela-Stanek jest specjalistą genetyki klinicznej. W swojej pracy zawodowej koncertuje się na diagnostyce oraz poradnictwie genetycznym dotyczącym rzadkich chorób wrodzonych, a szczególnie zespołów wad rozwojowych i wrodzonych wad metabolizmu. Głównym obszarem jej działalności zarówno klinicznej jak i naukowej jest aplikacja nowoczesnych metod diagnostyki molekularnej do identyfikacji i charakterystyki patomechanizmów związanych z zaburzeniami rozwoju i niepowodzeniami ciąż. Od wielu lat jest również zaangażowana w diagnostykę prenatalną i badania preimplantacyjnej.

 

Jest autorem licznych publikacji, w większości związanych z identyfikacją i charakterystyką fenotypową rzadkich, wrodzonych zespołów dysmorficznych przebiegających pod postacią niepełnosprawności intelektualnej, opóźnionego rozwoju fizycznego, dysmorfii (specyficznego wyglądu) twarzy oraz wad wrodzonych. Czynnie uczestniczy w międzynarodowych projektach dedykowanym zespołom dysmorficznym, jak GestaltMatcher Database czy FaceMatch. Prowadzi ponadto aktywną działalność w redakcjach naukowych czasopism medycznych, m.in. Journal of Mother and Child, Archives of Medical Science czy Froniers (Pediatric Neurology).

Umów wizytę
Aleksandra Jezela-Stanek
Godziny przyjęć

Wtorek 09:00 - 11:00 Telemedycyna - w każdy drugi wtorek miesiąca

Chcesz być na bieżąco?

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych