Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
dr n. med

Aleksander Targoński

Specjalista urologii, androlog kliniczny

Posiadacz prestiżowego tytułu FEBU (Fellow of European Board of Urology).

Ukończył studia na Kierunku Lekarskim Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach i Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Victor Segalen w Bordeaux we Francji. Stypendysta Ambasady Francji w Warszawie.
Aleksander Targoński
Godziny przyjęć

Piątek 15:00 - 17:00 co drugi piątek

Biografia

Edukacja:

Jest absolwentem studiów doktoranckich Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, studiów podyplomowych „Prawo w ochronie zdrowia” na Wydziale Prawa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz studiów podyplomowych „Zarządzanie w ochronie zdrowia w warunkach integracji z Unią Europejską” na Wydziale Zdrowia Publicznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Bytomiu.
Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:
Posiada certyfikaty z zakresu diagnostyki USG układu moczowego, moszny i gruczołu krokowego, a także z badań urodynamicznych dolnych dróg moczowych, andrologii klinicznej czy urologii estetycznej.
Jest nauczycielem akademickim urologii na kierunku lekarskim.
Członkostwo w towarzystwach naukowych:
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego, Polskiego Towarzystwa Andrologicznego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego.
Uczestniczył w licznych kursach, stażach i szkoleniach dotyczących diagnostyki i leczenia urologicznego, m. in. w Bordeaux, Nicei, Paryżu, Monachium i Wiedniu.
Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych