Tak dla in vitro
Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
mgr

Agnieszka Tousty-Ingielewicz

Psycholog, psychoterapeuta

Agnieszka Tousty-Ingielewicz to doświadczony psycholog i certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny. W klinice InviMed w Warszawie zajmuje się konsultowaniem par, które od dłuższego czasu bezskutecznie starają się o dziecko lub są już w trakcie leczenia niepłodności. Pacjenci cenią ją za empatię i umiejętność słuchania, ale przede wszystkim za skuteczność – zadawane przez nią pytania pomagają lepiej zrozumieć siebie i swoje emocje.

Umów wizytę
Agnieszka Tousty-Ingielewicz
Godziny przyjęć

Wtorek 14:00 - 19:00

Środa 11:00 - 15:00

Biografia

Edukacja:

 • Uniwersytet Humanistyczny SWPS, Warszawa Kierunek Social Psychology 2004-2009, magister
 • Uniwersytet Humanistyczny SWPS, Warszawa Kierunek Psychoterapia Poznawczo-Behawioralna 2014-2019
 • Szereg Szkoleń w CMKP w Warszawie - 2016, Leczenie zaburzeń seksualnych
 • Uczestniczenie w Międzynarodowej Konferencji Naukowej Terapii Poznawczo-Behawioralnej, Gdańsk 2018
Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:
 • Stażystka na Oddziale Dziennym Psychiatryczno-Terapeutyczno-Readaptacyjnym, Gruzińska 6, Warszawa, 2008
 • Prywatny Gabinet Psychologiczny Agnieszka Tousty-Ingielewicz, Dereniowa 9, 02-776 Warszawa, Psychoterapeuta Poznawczo-Behawioralny, 2017-obecnie
 • Fundacja Pomóż Dorosnąć, ul. Warszawska 33/10, 05-500 Piaseczno, Psychoterapeuta Poznawczo-Behawioralny, 2015-obecnie
 • Fundacja Szczęśliwej Drogi, al. Jerozolimskie 113/115, 02-017 Warszawa, Psychoterapeuta Poznawczo-Behawioralny 2018-obecnie
 • Pracownia Badań Profilaktycznych Polskiej Akademii Nauk, ul. Nowy Świat 72, 00-330 Warszawa, Psycholog, 2018-obecnie
 • Praca w projekcie unijnym dla osób niesamodzielnych, Warszawa 2018-obecnie
Członkostwo w towarzystwach naukowych:
 • Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego nr 822, 06.01.2020 r., Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB)
 • Przynależność do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, 2014-obecnie
Zainteresowania i hobby:
Praca jest jej pasją, dlatego wśród jej największych zainteresowań jest psychologia, psychoterapia oraz mindfulness. Od lat śledzi doniesienia naukowe, badania i studia przypadków z tych dziedzin.
Poza pracą jest aktywną podróżniczką. W drogę zawsze zabiera ze sobą dobrą książkę, aparat fotograficzny, a czasami gitarę. Granie na gitarze przynosi bardzo ją relaksuje, wnosi dużo dobrej energii i radości.
Zgłoś się do programu refundacji in vitro

Wypełnij formularz

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administratorem danych osobowych będzie Medi Partner Sp. z o.o., ul. Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa (dalej: my). Możesz się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Medi Partner Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-809 Warszaw. przez formularz kontaktowy na stronie www.invimed.pl, telefonicznie: 500 900 888. Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych. Z Inspektorem możesz się kontaktować listownie na adres: Inspektor Ochrony Danych, Medi Partner, Al. Jerozolimskie 96 00-809 Warszawa lub przez e-mail: IOD@medipartner.pl Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe, aby obsłużyć Twoje zgłoszenie do Programu. Podstawy prawne przetwarzania Twoich danych to Twoja zgoda. Dane przetwarzane na podstawie Twojej zgody będziemy przetwarzać do momentu jej wycofania lub wniesienia sprzeciwu, maksymalnie przez 5 latBędziemy przekazywać Twoje dane osobowe podmiotom przetwarzającym dane w imieniu administratora danych, np. dostawcom usług IT. Przysługują Ci następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych: prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, do dostępu do Twoich danych osobowych, żądania sprostowania Twoich danych osobowych, żądania usunięcia Twoich danych osobowych, ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych. Aby skorzystać z powyższych praw, skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych. Przysługuje Ci także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Otrzymanie danych osobowych odbyło się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych