Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
lek. med.

Agnieszka Szymczak-Biały

Specjalista ginekolog-położnik, specjalista seksuolog

Agnieszka Szymczak-Biały jest ginekolożką, która żadnego pytania Pacjentów nie pozostawi bez odpowiedzi. Bardzo skrupulatna w diagnostyce i skuteczna w leczeniu. Znakomita w kontaktach z pacjentami, z którymi buduje relację opartą na profesjonalizmie i empatii.

Jej doświadczenie zdobyte w Guy’s and St Thomas’ Hospital w Londynie, przekłada się nie tylko na swobodę w kontaktach z pacjentami anglojęzycznymi, ale także na otwartość i rzeczowe podejście, dzięki którym wszyscy jej pacjenci są znakomicie poinformowani o procesie leczenia i możliwościach, które mają.

Umów wizytę
Agnieszka Szymczak-Biały
Godziny przyjęć

Wtorek 09:00 - 12:00

Czwartek 09:00 - 12:00

Piątek 09:00 - 13:00

Biografia

Edukacja:

Specjalista położnictwa i ginekologii. Ukończyła studia na Wydziale Lekarskim I Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.
Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:
Posiada bogate doświadczenie ostro-dyżurowe, szczególnie z zakresu położnictwa, zdobywane między innymi w Guy’s and St Thomas’ Hospital w Londynie, w którym pracowała ponad rok, a także w Szpitalu św. Rodziny w Poznaniu, Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu, Szpitalu Średzkim, Szpitalu w Obornikach Wielkopolskich.

Ukończyła liczne kursy z zakresu ginekologii i położnictwa, między innymi:

• Kurs w zakresie operacyjnej laparoskopii ginekologicznej (Hands on Gynaecological Laparoscopy), Guy’s and St Thomas’ Hospital, London UK
• Diagnostyka i leczenie uszkodzeń krocza trzeciego i czwartego stopnia (Third and Fourth Degree Perineal Tears & Episiotomy), Croydon University Hospital, London UK
• liczne kursy USG w zakresie położnictwa i ginekologii
Członkostwo w towarzystwach naukowych:
Royal College of Obstetrics and Gynaecology
Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych