Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
dr n. med.

Agata Juruć

Psycholog, dietetyk Umów Wizytę
Godziny przyjęć

Wtorek 18:00 - 20:00

Biografia
Edukacja:

Psycholog, dietetyk, coach. Absolwentka psychologii na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz dietetyki na Wydziale Lekarskim II Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Certyfikowany coach.

Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:

Od kilku lat jest pracownikiem szpitala klinicznego w Poznaniu, pracuje indywidualnie i grupowo z pacjentami chorymi somatycznie. Dietetycznie zajmuje się oceną nawyków żywieniowych, doborem zaleceń dietetycznych i komponowaniem indywidualnego jadłospisu dopasowanego do stanu zdrowia i preferencji pokarmowych pacjenta. Od strony psychologicznej, towarzyszy pacjentom w procesie zmiany i w trudnych sytuacjach osobistych, udzielając wsparcia i przyglądając się wspólnie trudnościom w celu pomocy w wypracowaniu rozwiązania.

Prowadzi również szkolenia i warsztaty dla pacjentów oraz specjalistów z zakresu żywienia, psychodietetyki, komunikacji z pacjentem i coachingu w branży medycznej. Interesuje się psychosomatyką, psychologicznymi aspektami jedzenia i odżywiania się oraz psychologią zdrowia i choroby.

Nasz zespół

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Invimed-T Sp. z o. o, ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa / Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług, marketing produktów i usług Medicover Polska / Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda / Odbiorcy danych: podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu administratora danych / Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, prawo dostępu do danych osobowych, inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.