Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
dr n. med.

Agata Juruć

Psycholog, terapeuta

Agata Juruć, dzięki gruntownemu i wszechstronnemu wykształceniu skutecznie pomaga parom leczącym niepłodność. Pacjenci cenią sobie jej wsparcie w zakresie psychologii. Jest osobą ciepłą i epatyczną, z dużą wrażliwością i pozytywną energią. W swojej pracy wykorzystuje metody behawioralno-poznawcze. Z jej pomocy można skorzystać w ramach indywidualnych konsultacji oraz podczas warsztatów cyklicznie organizowanych przez InviMed Poznań.

Umów wizytę
Agata Juruć
Godziny przyjęć

Sobota 10:00 - 12:00

Biografia

Edukacja:

Doktor nauk medycznych, Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego, Wydział Lekarski II
Magister psychologii, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu; specjalność: psychologia kliniczna
Magister dietetyki, Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Kurs z zakresu technik terapii poznawczo-behawioralnej, Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej (CBT) w Warszawie
Studium Terapii Par – Dolnośląskie Centrum Psychoterapii we Wrocławiu
Kurs I stopnia Racjonalnej Terapii Zachowania, Centrum Psychoterapii Integralnych w Poznaniu
Szkoła Profesjonalnego Coachingu, Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego w Krakowie

Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:

Przez wiele lat była pracownikiem Uniwersytetu Medycznego oraz Szpitala Miejskiego im. Franciszka Raszei w Poznaniu. Współtworzyła również Wielkopolskie Centrum Zaburzeń Jedzenia. Posiada wieloletnie doświadczenie, zarówno w pracy indywidualnej, jak i grupowej z pacjentami chorującymi somatycznie, doświadczającymi kryzysu emocjonalnego, trudności w związku czy w relacjach interpersonalnych.

Z Kliniką InviMed jest związana od 2014 roku, gdzie udziela konsultacji psychologicznych i dietetycznych, prowadzi terapie indywidualne i par, warsztaty psychoedukacyjne oraz grupy wsparcia. Prowadzi także liczne szkolenia, kursy, warsztaty oraz wykłady, zarówno dla pacjentów, jak i profesjonalistów. Jest również aktywnym wykładowcą akademickim i prelegentem na konferencjach krajowych i międzynarodowych.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych