Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
dr n. med.

Agata Juruć

Psycholog, dietetyk
Dzięki gruntownemu i wszechstronnemu wykształceniu skutecznie pomaga parom leczącym niepłodność. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie psychologii zdrowia i choroby, a w swojej pracy wykorzystuje techniki racjonalnej terapii zachowania (RTZ). Pacjenci cenią sobie jej wsparcie tak w zakresie psychologii jak i dietetyki. Z profesjonalnej pomocy doktor Juruć można skorzystać w ramach indywidualnych konsultacji oraz podczas warsztatów cyklicznie organizowanych przez InviMed Poznań.
Umów wizytę
Godziny przyjęć

Środa 16:00 - 18:00

Biografia

Edukacja:

Psycholog, dietetyk, coach. Absolwentka psychologii na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz dietetyki na Wydziale Lekarskim II Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Certyfikowany coach.

Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:

Od kilku lat jest pracownikiem szpitala klinicznego w Poznaniu, pracuje indywidualnie i grupowo z pacjentami chorymi somatycznie. Dietetycznie zajmuje się oceną nawyków żywieniowych, doborem zaleceń dietetycznych i komponowaniem indywidualnego jadłospisu dopasowanego do stanu zdrowia i preferencji pokarmowych pacjenta. Od strony psychologicznej, towarzyszy pacjentom w procesie zmiany i w trudnych sytuacjach osobistych, udzielając wsparcia i przyglądając się wspólnie trudnościom w celu pomocy w wypracowaniu rozwiązania.

Prowadzi również szkolenia i warsztaty dla pacjentów oraz specjalistów z zakresu żywienia, psychodietetyki, komunikacji z pacjentem i coachingu w branży medycznej. Interesuje się psychosomatyką, psychologicznymi aspektami jedzenia i odżywiania się oraz psychologią zdrowia i choroby.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.