Czy jesteś
zadowolony
z naszych
usług? Oceń nas!

Metody leczenia niepłodności

W klinikach InviMed zapewniamy pacjentom szeroki wachlarz metod leczenia niepłodności. Stosujemy najnowocześniejsze techniki i procedury, po to by spełnić Wasze marzenia o dziecku.

 • In vitro (IVF)

  Zapłodnienie in vitro (IVF) polega na połączeniu komórki jajowej i plemnika w warunkach laboratoryjnych. 

  Programy leczenia w InviMed:

   

   


  Dowiedz się więcej

 • Refundacja in vitro

  Program „Leczenie Niepłodności Metodą Zapłodnienia Pozaustrojowego” wprowadzony przez Ministerstwo Zdrowia jest szansą na dziecko dla wszystkich pacjentów, dla których koszt in vitro jest największą przeszkodą w rozpoczęciu leczenia niepłodności.

  Dowiedz się więcej

 • Adopcja komórek jajowych

  Adopcja komórek jajowych to specjalnie opracowany program dla kobiet do 49. roku życia, które pragną zostać matkami, a z różnych powodów nie mają własnych komórek jajowych. Dzięki procedurze in vitro z komórkami dawczyń, pacjentka ma szansę na zajście w ciążę i urodzenie dziecka.


  Dowiedz się więcej

 • Inseminacja

  Inseminacja to prosta i bezbolesna metoda wspomaganego rozwoju polegająca na bezpośrednim umieszczeniu w jamie macicy pacjentki nasienia, wcześniej odpowiednio przygotowanego w warunkach laboratoryjnych. W inseminacji może być wykorzystane nasienie partnera (IUI) lub dawcy (AID).

  Dowiedz się więcej

 • Zachować płodność

  Zachować płodność, to program, który stwarza możliwość zamrożenia dojrzałych komórek jajowych kobiety lub męskiego nasienia, aby w przyszłości móc cieszyć się z bycia rodzicem. Z programu mogą skorzystać osoby, które świadomie chcą odłożyć rodzicielstwo na późniejszy czas (Świadome macierzyństwo), ale także osoby zagrożone chorobą lub terapią onkologiczną (Oncofertility).


  Dowiedz się więcej

 • Oncofertility

  Choroba nowotworowa i jej leczenie mogą prowadzić do utraty płodności. Trzeba mieć świadomość takiego ryzyka i warto się przed nim zabezpieczyć. Istnieją metody, dzięki którym kobieta może urodzić dziecko po zakończeniu terapii onkologicznej. Musi jednak zadbać o swoje komórki jajowe zanim rozpocznie chemio- lub radioterapię.


  Dowiedz się więcej

W laboratoriach InviMed wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, które pozwalają mi stale rozwijać swój potencjał i uzyskiwać najlepsze wyniki w leczeniu niepłodności.
bartlomiej-wojtasik-invimed-wroclaw.jpgmgr Bartłomiej Wojtasik, Kierownik laboratorium InviMed Wrocław

Skontaktuj się z nami już dziś!

Odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego.

Zgoda na przetwarzanie danych w celu marketingu produktów i usług własnych więcej...
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Invimed-T, Sp. z o.o, ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa w celu marketingu produktów i usług własnych w tym przesyłanie materiałów marketingowych. mniej...
Zgoda na przetwarzanie danych w celu marketingu produktów i usług grupy Medicover więcej...
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Invimed-T, Sp. z o.o, ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa w celu marketingu produktów i usług podmiotów Medicover Polska*, w tym poprzez przesyłanie materiałów marketingowych. mniej...
Zgoda na kontakt marketingowy więcej...
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Invimed-T Sp. z o.o, ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa oraz podmiotów Medicover Polska* informacji handlowo-marketingowych z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i tzw. automatycznych systemów wywołujących. Wybieram jako formę kontaktu: mniej...
Wiadomości elektroniczne (e-mail, SMS/MMS)
Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna)

Zapewniamy poufność korespondencji.

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Invimed-T Sp. z o. o, ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa / Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług, marketing produktów i usług Medicover Polska / Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda / Odbiorcy danych: podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu administratora danych / Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, prawo dostępu do danych osobowych, inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.