Czy jesteś
zadowolony
z naszych
usług? Oceń nas!

Wybierz leczenie dla siebie

 • In vitro (IVF)

  Zapłodnienie in vitro (IVF) polega na połączeniu komórki jajowej i plemnika w warunkach laboratoryjnych. 

  Programy leczenia w InviMed:

   

   


  Dowiedz się więcej

 • Refundacja in vitro

  Program „Leczenie Niepłodności Metodą Zapłodnienia Pozaustrojowego” wprowadzony przez Ministerstwo Zdrowia jest szansą na dziecko dla wszystkich pacjentów, dla których koszt in vitro jest największą przeszkodą w rozpoczęciu leczenia niepłodności.

  Dowiedz się więcej

 • Adopcja komórek jajowych

  Adopcja komórek jajowych to specjalnie opracowany program dla kobiet do 49. roku życia, które pragną zostać matkami, a z różnych powodów nie mają własnych komórek jajowych. Dzięki procedurze in vitro z komórkami dawczyń, pacjentka ma szansę na zajście w ciążę i urodzenie dziecka.


  Dowiedz się więcej

 • Inseminacja

  Inseminacja to prosta i bezbolesna metoda wspomaganego rozwoju polegająca na bezpośrednim umieszczeniu w jamie macicy pacjentki nasienia, wcześniej odpowiednio przygotowanego w warunkach laboratoryjnych. W inseminacji może być wykorzystane nasienie partnera (IUI) lub dawcy (AID).

  Dowiedz się więcej

 • Zachować płodność

  Zachować płodność, to program, który stwarza możliwość zamrożenia dojrzałych komórek jajowych kobiety lub męskiego nasienia, aby w przyszłości móc cieszyć się z bycia rodzicem. Z programu mogą skorzystać osoby, które świadomie chcą odłożyć rodzicielstwo na późniejszy czas (Świadome macierzyństwo), ale także osoby zagrożone chorobą lub terapią onkologiczną (Oncofertility).


  Dowiedz się więcej

 • Oncofertility

  Choroba nowotworowa i jej leczenie mogą prowadzić do utraty płodności. Trzeba mieć świadomość takiego ryzyka i warto się przed nim zabezpieczyć. Istnieją metody, dzięki którym kobieta może urodzić dziecko po zakończeniu terapii onkologicznej. Musi jednak zadbać o swoje komórki jajowe zanim rozpocznie chemio- lub radioterapię.


  Dowiedz się więcej

Ukoronowaniem mojej pracy jest moment, kiedy naszą klinikę odwiedzają szczęśliwi rodzice ze swoimi pociechami. Ten moment przekonuje mnie, że moja praca ma sens.
ricardo-faundez.jpgdr Ricardo Faundez, Dyrektor Naczelny Embriologii, klinika InviMed Warszawa

Skontaktuj się z nami już dziś!

Odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego.

Zgoda na przysyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną więcej...
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez InviMed-T Sp. z o.o. oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover mniej...
Zgoda na przekazywanie treści marketingowych z wykorzystaniem telefonu więcej...
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne, przez InviMed-T Sp. z o.o. oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover mniej...

Zapewniamy poufność korespondencji.