Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Kolejne konsultacje immunologiczne już dostępne w ramach teleporad InviMed

Kolejne konsultacje immunologiczne już dostępne w ramach teleporad InviMed

Jeśli chcesz umówić się na teleporadę InviMed, zadzwoń pod numer 500 900 888. Kolejnych konsultacji immunologicznej przez telefon udzielają dwie specjalistki - doktor Małgorzata Jarosz (dla wszystkich chętnych) oraz doktor Anna Olewicz-Gawlik (dla Pacjentek kontynuujących u niej leczenie). W obu przypadkach cena teleporady wynosi 150 zł (ze zniżką MediClub 142 zł 50 gr).

Teleporadę InviMed w ramach kolejnej konsultacji immunologicznej umówisz pod numerem: 500 900 888

Aby kupić usługę, kliknij poniższy link:

Przejdź na stronę MediStore: Immunolog - kolejna konsultacja (osoby z problemem niepłodności) - konsultacja telemedyczna.

Teleporady immunologiczne InviMed

Teleporady immunologiczne InviMed to bezpieczny sposób na skonsultowanie się z doświadczonym immunologiem z kliniki leczenia niepłodności. Dedykowane są osobom, które nie mogą zajść w ciążę mimo regularnego współżycia bez zabezpieczenia, mają za sobą niepowodzenia zabiegowych form leczenia niepłodności (inseminacji, in vitro) lub też doświadczyły poronień (przynajmniej 2 poronienia we wczesnym etapie ciąży, utrata ciąży po pierwszym trymestrze z niewyjaśnionych przyczyn).

W ramach telemedycyny InviMed realizujemy:

  1. Konsultacje immunologiczne, zarówno pierwsze jak i kolejne, u doktor Małgorzaty Jarosz z kliniki InviMed w Gdyni - dostępne dla wszystkich chętnych.
  2. Kolejne konsultacje immunologiczne u doktor Anny Olewicz-Gawlik z kliniki InviMed w Poznaniu. W momencie umówienia terminu teleporady weryfikowane będzie posiadanie dotychczasowej historii leczenia immunologicznego w klinice InviMed w Poznaniu.

Dowiedz się więcej o immunologach InviMed:

Teleporady dla Pacjentek InviMed w Poznaniu

Pacjentki InviMed Poznań, które rozpoczęły diagnostykę lub leczenie u doktor Anny Olewicz-Gawlik, mogą skorzystać z płatnej 20-minutowej konsultacji immunologicznej w ramach telemedycyny InviMed.

Zakres teleporady immunologicznej u doktor Olewicz-Gawlik:

  • ocena aktualnej sytuacji zdrowotnej na podstawie wywiadu,
  • analiza wyników wykonanych dotychczas badań laboratoryjnych i obrazowych,
  • ustalenie ewentualnego dalszego procesu diagnostycznego,
  • wstępna propozycja dotycząca ewentualnego leczenia,
  • udzielenie odpowiedzi na pytania Pacjentki/Pacjenta dotyczące powyższych punktów.

Dowiedz się więcej

Więcej informacji o teleporadach InviMed znajdziesz na stronie: Telefoniczna Porada Medyczna InviMed.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.