Czy jesteś
zadowolony
z naszych
usług? Oceń nas!

Piotr Dzigowski - SPECJALISTA UROLOG

lek. med.
Piotr
Dzigowski

SPECJALISTA UROLOG

Godziny przyjęć:

Wtorek 11:00 - 14:30
Czwartek 15:00 - 19:00
Piątek 15:00 - 19:30

Bio

Edukacja

1997 r. - Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego

2005 r. - Asystent Kliniki Urologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego,

2010 r. - specjalista urolog, FEBU (Fellow of the European Board of Urology) 

Dlaczego zająłem się leczeniem niepłodności?

W Klinice Urologii WUM problemem operacyjnego leczenia pierwotnej i wtórnej azoospermii zainteresował mnie, nieżyjący już Profesor Maciej Czaplicki. Początkowo wraz z nim, później już samodzielnie wykonywałem te zabiegi. Zainteresowanie andrologią było kolejnym etapem rozwoju specjalizacyjnego.

Obecnie zajmuję się szeroko pojętą andrologią, leczeniem niepłodności męskiej, ze szczególnym uwzględnieniem operacyjnych, laparoskopowych i klasycznych, metod leczenia zaburzeń płodności. Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe w urologii ogólnej, onkologicznej i czynnościowej. Moją drugą pasją jest urologia operacyjna, a zwłaszcza zabiegi z zakresu chirurgii rekonstrukcyjnej i plastycznej układu moczowego i narządów płciowych. Wszystkie te umiejętności wykorzystuję, by pomagać moim Pacjentom w InviMed.

 

Praca to moja pasja. Codziennie obserwuję szczęśliwe rodziny, które przeszły trudną drogę leczenia. Ich radość sprawia, że kocham tę pracę jeszcze bardziej.
dr-n-med-beata-makowska-invimed-gdynia.jpgdr n. med. Beata Makowska, klinika InviMed Gdynia

Skontaktuj się z nami już dziś!

Odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego.

Zgoda na przysyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną więcej...
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez InviMed-T Sp. z o.o. oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover mniej...
Zgoda na przekazywanie treści marketingowych z wykorzystaniem telefonu więcej...
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne, przez InviMed-T Sp. z o.o. oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover mniej...

Zapewniamy poufność korespondencji.