Czy jesteś
zadowolony
z naszych
usług? Oceń nas!

Joanna Kubacka - STARSZY EMBRIOLOG

mgr
Joanna
Kubacka

STARSZY EMBRIOLOG
ESHRE CLINICAL EMBRYOLOGIST

Bio

Jako embriolog w klinice InviMed Poznań pracuję  od 2006 roku, czyli od samego początku istnienia kliniki. 

W 2006 r. ukończyłam studia magisterskie na Międzywydziałowym Studium Biotechnologii na SGGW.

Zawsze interesowała mnie embriologia i wszelkie techniki wspomaganego rozdrodu. Od początku studiów starałam się ukierunkować swoje wykaształecenie na tę właśnie dziedzinę i sukcesywnie zdobywałam doświadczenie niezbędne w mojej codziennej pracy.  Leczenie niepłodności stało się naturalnym wyborem, gdyż dzięki wykształceniu i doświadczeniu mogę pomóc  spełnić często największe marzenie wielu par w Polsce, jakim jest posiadanie własnego dziecka.

Dlaczego pracuję w InviMed?

Ponieważ jest to jedna z największych i najbardziej profesjonalnych klinik w Polsce, ze znakomicie wyposażonym laboratorium.

Przynależność do organizacji

  • ESHRE (ESHRE Clinical Embryologist)

 

 

W laboratoriach InviMed wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, które pozwalają mi stale rozwijać swój potencjał i uzyskiwać najlepsze wyniki w leczeniu niepłodności.
bartlomiej-wojtasik-invimed-wroclaw.jpgmgr Bartłomiej Wojtasik, Kierownik laboratorium InviMed Wrocław

Skontaktuj się z nami już dziś!

Odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego.

Zgoda na przysyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną więcej...
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez InviMed-T Sp. z o.o. oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover mniej...
Zgoda na przekazywanie treści marketingowych z wykorzystaniem telefonu więcej...
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne, przez InviMed-T Sp. z o.o. oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover mniej...

Zapewniamy poufność korespondencji.