Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Klinika InviMed w Poznaniu od 23 maja w nowej lokalizacji

Klinika InviMed w Poznaniu od 23 maja w nowej lokalizacji

Klinika InviMed w Poznaniu od wielu lat z powodzeniem leczy pary borykające się z niepłodnością. Bez doświadczonego zespołu lekarzy i specjalistów, wśród których są nie tylko ginekolodzy i embriolodzy, ale także immunolog, psycholog, dietetyk oraz inni specjaliści, skuteczne leczenie nie byłoby możliwe. Oprócz skutecznego leczenia oraz pomaganiu w spełnianiu marzeń o rodzicielstwie, zależy nam także na zwiększeniu komfortu przebiegu wszystkich wizyt i badań w naszej klinice.

Z radością informujemy, że od 23 maja zaczynamy przyjmować pacjentów w naszej nowej placówce w Malta Office Park.

W związku z planowaną przeprowadzką obecna placówka przy ul. Strzeleckiej 49 będzie nieczynna od 19 do 21 maja - w tych dniach, w razie konieczności, prosimy o kontakt z Koordynatorem Opieki Medycznej:

  • e-mail: kom.poznan@invimed.pl
  • telefon: 539 979 007

Większy komfort leczenia

Aby leczenie przebiegało w jeszcze bardziej komfortowych warunkach, postanowiliśmy zmienić lokalizację i przenieść się do większej, bardziej nowoczesnej placówki.

Dołożymy wszelkich starań, aby zmiana siedziby nie miała wpływu na przebieg leczenia i nie zaburzyła Państwa komfortu w korzystaniu z naszych usług i zabiegów.

Gdzie będziemy? Jak dojechać?

Nowa placówka będzie położona nad Jeziorem Maltańskim, w większej i nowocześniejsze placówce w Malta Office Park przy ul. Baraniaka 88 E (bud. F - II piętro). Wjazd na teren będzie możliwy zarówno od ul. Baraniaka, jak i od ul. Lwowskiej. Na parkingu naziemnym dostępne będą oznaczone bezpłatne miejsca postojowe (w ograniczonej ilości).

Malta Office Park


Kontakt z kliniką pozostaje bez zmian:

  • telefoniczny: 500 900 888,
  • mailowy: invimed@invimed.pl,
  • przez formularz kontaktowy znajdujący się na tej stronie (w wersji mobilnej kliknij "Napisz").


Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych