Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

InviMed Wrocław realizatorem programu zabezpieczającego płodność u pacjentów onkologicznych

InviMed Wrocław realizatorem programu zabezpieczającego płodność u pacjentów onkologicznych

Z dumą informujemy, że od 18 lipca w klinice InviMed we Wrocławiu realizujemy pilotażowy Program "Zabezpieczenie płodności na przyszłość u mieszkańców Wrocławia chorych onkologicznie na lata 2022-2023" organizowany przez Urząd Miejski we Wrocławiu. Jesteśmy wdzięczni za możliwość niesienia pomocy pacjentom onkologicznym.

PROGRAM JEST FINANSOWANY ZE ŚRODKÓW MIASTA WROCŁAW

W chwili otrzymania diagnozy choroby nowotworowej, pacjent przede wszystkim skupia się na diagnostyce oraz leczeniu onkologicznym. Ten skomplikowany proces leczenia może wpłynąć na utratę płodności. Nasza klinika oferuje wsparcie pacjentom dotkniętym chorobą nowotworową, dzięki któremu mają możliwość zabezpieczyć swoją płodność na przyszłość. 

W klinikach leczenia niepłodności InviMed pochylamy się nad tym problemem i od kilku lat rozwijamy Program Oncofertility, który pomaga zachować płodność pacjentom z diagnozą onkologiczną.

W wyniku postępowania konkursowego na wybór realizatora programu polityki zdrowotnej „Zabezpieczenie płodności na przyszłość u mieszkańców Wrocławia chorych onkologicznie na lata 2022-2023” komisja konkursowa Gminy Wrocław wyznaczyła klinikę InviMed we Wrocławiu (jako jedną z dwóch).

Szczegóły Programu

W naszej klinice personel bierze czynny udział w realizacji Programu na każdym jego etapie. Program obejmuje kilka etapów zabezpieczenia płodności na przyszłość:

  • wizyty lekarskie, 
  • diagnostykę laboratoryjną, 
  • proces przygotowania i pobrania komórek rozrodczych, 
  • witryfikację i przechowywanie komórek rozrodczych.

Kwota dofinansowania dla pacjentów pokrywa powyższe procedury i przechowywanie zwitryfikowanego materiału przez okres 24mcy.

Jeśli jesteś zainteresowany Programem zadzwoń pod numerem tel. 500 900 888 lub wypełnij formularz kontaktowy. W ciągu 24 godzin roboczych nastąpi kontakt ze strony kliniki.

Kto może skorzystać z pilotażowego Programu?

Mieszkańcy Wrocławia, między 18 a 40 rokiem życia, którzy posiadają dokumentację medyczną, potwierdzającą leczenie nowotworowe.


W jaki sposób odbywa się kwalifikacja do Programu?

Potwierdzenie kwalifikacji medycznej, uzupełnienie dokumentów oraz sprawdzenie wymogów administracyjnych odbywa się w klinice przed wizytą u lekarza. Potwierdzeniem udziału jest wydanie pacjentowi Karty Kwalifikacji do Programu.

Wymogi medyczne:

  • zaświadczenie od onkologa lub inna dokumentacja medyczna potwierdzająca diagnozę/leczenie nowotworowe.

Wymogi administracyjne:

  • wiek pacjentki lub pacjenta mieści się w przedziale 18-40 lat wg rocznika urodzenia,
  • uczestnicy mieszkają na terenie Wrocławia przez okres minimum 12 miesięcy przed dniem składania wniosku o dofinansowanie procedury przewidzianej w Programie,
  • uczestnicy składają zeznanie podatkowe lub deklarację podatkową i rozliczają się we właściwym dla miasta Wrocławia Urzędzie Skarbowym (z wyłączeniem I Urzędu Skarbowego przy ul. Klimasa 34, 50-515 Wrocław). Nie dotyczy osób zwolnionych z mocy ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, które zamieszkują stale we Wrocławiu w okresie co najmniej 12 miesięcy.

Program realizowany jest od 18.07.2022 r. do 30.04.2023 r.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych