Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

InviMed Wrocław zaprasza na indywidualne bezpłatne warsztaty psychologiczne pt. "Jak zadbać o równowagę psychiczną w niepłodności.

InviMed Wrocław zaprasza na indywidualne bezpłatne warsztaty psychologiczne pt. "Jak zadbać o równowagę psychiczną w niepłodności.

"Jak zadbać o równowagę psychiczną w niepłodności" - to temat najbliższych warsztatów w klinice InviMed we Wrocławiu. Zapraszamy na bezpłatne warsztaty psychologiczne wszystkich uczestników dofinansowania do in vitro zakwalifikowanych do „Programu leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców Wrocławia” na 2022 rok.

14 maja (sobota) w godzinach 10.00 - 14.00 będą odbywać się bezpłatne indywidualne spotkania-warsztaty - dla par i osób indywidualnych, które są zainteresowane spotkaniem także bez obecności partnera - z psycholog mgr Agatą Pypłacz z kliniki InviMed we Wrocławiu.

Warsztaty psychologiczne

Podczas warsztatów uczestnicy będą mogli dowiedzieć się:

 • czym jest rezyliencja,
 • w jaki sposób można ją rozwijać,
 • jak ta umiejętność może pomóc w trudnych momentów w leczeniu niepłodności. 

Słowo "rezyliencja" oznacza sprężystość, elastyczność, ale jako umiejętność psychologiczna oznaczać zdolność do adekwatnego reagowania i przystosowania się do zmieniających się okoliczności życiowych. To właśnie jej poziom będzie miał kluczowe znaczenie w jaki sposób doświadczamy stresu i jego skutków oraz jak radzimy sobie z przeciwnościami losu czy trudnościami.

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach?

Spotkania warsztatowe będą pomocne dla każdej pary. Warto na nie przyjść, aby:

 • zobaczyć, w jakim stopniu w sytuacji kryzysowej wspiera nas własne myślenie,
 • rozpoznać w sobie, czym jest dla nas niepłodność i jak ją postrzegamy,
 • nauczyć s, jak transformować swoje myśli i przekonania tak, aby wspierały nas podczas starań o dziecko,
 • nauczyć się zmniejszać w sobie napięcie emocjonalne w trudnych  sytuacjach.

CEL

Warsztaty mają na celu rozwinięcie umiejętności radzenia sobie z trudnymi sytuacjami i zwiększenie "ochrony" przed przykrymi konsekwencjami stresu. Rezyliencja jest podstawą spokoju wewnętrznego, dobrostanu i wewnętrznej siły życiowej. Dlatego warsztat może być pomocny dla osób leczących się z powodu niepłodności na każdym etapie leczenia.

Formuła warsztatów

Warsztaty będą prowadzone w formie spotkań indywidualnych. Zapraszamy na warsztaty pary i bardzo do tego zachęcamy; można także przyjść pojedynczo. Każde spotkanie będzie odbywać się indywidualnie i jest zaplanowane na ok. 50 min.

Godziny spotkań:

10.00 - 10.50, 11.00 - 11.50, 12.00 - 12.50, 13.00 - 13.50


Dla kogo?

Warsztaty przeznaczone są dla pacjentów objętych programem dofinansowania do in vitro i leczących się w klinice InviMed we Wrocławiu.

Ważne:

 • aby wziąć udział w warsztatach obowiązują zapisy,
 • liczba miejsc jest ograniczona,
 • w przypadku większego zainteresowania warsztatami istnieje możliwość zorganizowania dodatkowych spotkań.

Zachęcamy do kontaktu.

Zapisy odbywają się:

 • telefonicznie: 500 900 888,
 • w recepcji kliniki InviMed Wrocław.

Warsztaty są współfinansowane ze środków miasta Wrocławia. 

Dofinansowanie do in vitro dla wrocławian na 2022 rok

WROCŁAW MIASTO SPOTKAŃ

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych