Tak dla in vitro
Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

InviMed uhonorowany nagrodą od KITAZATO

InviMed uhonorowany nagrodą od KITAZATO

Spośród wszystkich klinik leczenia niepłodności w Polsce w tym roku wyróżnienie od KITAZATO  otrzymały kliniki InviMed. Jesteśmy z tego bardzo dumni! Nagroda "Best Practice in Vitrification Recognition 2021" jest kolejnym dowodem na wysoką jakość leczenia prowadzonego w naszych ośrodkach. Nagrodę od KITAZATO otrzymują kliniki na całym świecie, które spełniają najwyższe standardy jakości witryfikacji.

Najlepszy zespół embriologów

Obecnie w naszych klinikach pracuje około 30 embriologów. To zespół niezwykle zaangażowanych i doświadczonych specjalistów, którzy wciąż rozwijają swoje kompetencje, aby leczenie pacjentów było jeszcze skuteczniejsze. Na ich czele stoi Ricardo Faundez - jeden z pierwszych embriologów w Polsce, którzy zajęli się wspomaganiem rozrodu człowieka metodą in vitro.

"Best Practice in Vitrification Recognition 2021 dla klinik leczenia niepłodności InviMed


Skontaktuj się z nami:

  • zadzwoń: 500 900 888,
  • napisz: invimed@invimed.pl,
  • wypełnij formularz kontaktowy po prawej stronie (w wersji mobilnej kliknij „Napisz”)

Chcesz być na bieżąco?

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych